28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Mivel az a verzió az x360-as közvetlen optimalizálatlan átirata ezért szaggat. Amúgy képtelen vagyok hozzájutni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Kenobi1989
Kenobi1989 [501]
Valakinek mukodik a Gamers Edition verzio? A kerdes nem is az, hogy mukodik, de jatszhato? Ugyebar ez a hyper-szuper felbontasu High Definition verzio. Gyonyorunek tenyleg gyonyoru (a szereplok szinte fenykepszeruek), de akadozik mint allat, pedig a vas alatta nem gyenge:

MSI K8N Neo4 Platinum
AMD Athlon X2 4200+
2GB Corsair DDR400
MSI X1900XTX (ehhez adtak a jatekot)

May the Force be with you!

Vissza

Fórumszabályzat