28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Hamarosan érkezik a Battlestations: Midway

Írta: Retee 3 hozzászólás

Néhány napja jelent meg az Eidos Hungary által készített Battlestations: Midway című játékból egy új videó, és rengeteg kép. A második világháború Csendes-óceáni térségében játszodó stratégia/szimulátorban nem csak felülnézetből követhetjük és irányíthatjuk a hadműveleteket, hanem átvehetjük egy-egy konkrét egység irányítását is, legyen szó akár repülőről, hajóról, vagy épp tengeralattjáróról. A Midway kalandos és hosszú fejlesztése most véget érni látszik, hisz az Eidos mai közleménye szerint a játék a jövő év január harmincadikán megjelenik, PC-re és Xbox360ra.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Battlestations: Midway
  • Battlestations: Midway

Battlestations: Midway

Platform:

Fejlesztő: Eidos Hungary

Kiadó: Eidos Interactive

Megjelenés:
2007. január PC
n/a: PS2, X360

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Retee
Retee [1560]
Az a 16 sem teljesen biztos. Van ahol 8-at, van ahol 16ot írnak. A hivatalos honlapon most 8at, bár lehet az csak az Xboxos verzióra vonatkozik.
droidika
droidika [337]
Remélem, hogy ez már sikeresebb lesz, mint a magyar játékok többsége!
Mert az RTS/szimulátor combó papíron elég szépen hangzik! De remélem, hogy a gyakorlatban is faja lesz!Bár a 16 ember multiban nekem kevésnek tűnik 2006 végén, 16 EZERREL elégedettebb lennék :) (meg a géppel, ami elbírna ennyit :) ).De ez a 16 még mindig jóval több, mint a Homeworld 2-ben az egy ember per egy hadsereg... Remélem, majd közvetlenül a légvédelmi ágyúkba is bele lehet ülni! A grafika nálam másodlagos, az a lényeg, hogy a sérülések reálisak legyenek!!!...
Már nagyon várom! Hajrá MAGYARORSZÁG!:)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (3 db)