Pro Evolution Soccer 2018
Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

SimCity Societies - részletek

Novemberben érkezik az új SimCity.

2007.06.22. 15:51 | szerző: Retee | kategória: Játék

Nemrégiben jelentették be, hogy az igen szép múltra visszatekintő SimCity sorozat egy újabb taggal fog a jövőben bővülni. A SimCity Societies azonban jelentősen el fog térni az elődöktől, hiszen újdonságként megjelenik a szociológia variálásának a lehetősége is. A sokoldalú város-építővel igazán egyedi, saját stílusú várost hozhatunk létre. A lehetőségek száma végtelen, bármilyen társadalmat teremthetünk, a nomád településtől kezdve, a kísértetvároson és a spirituális közösségen át, egészen a modern metropoliszig.
„Az új SimCity-vel rengeteg izgalmasan játszható városfajtát próbálhatunk ki” – nyilatkozta Rod Humble stúdióvezető – „Teljes mértékben a hangulatomtól függ, hogy épp milyen közösséget hozok létre. Néha agresszív rendőrállamot építek, máskor a trópusokon alapítok nomád települést, ahol a polgárok teljesen önellátóak és harmóniában élnek a környezetükkel. A SimCity Societies minden idők legrugalmasabb városépítő játéka lesz!” A játék során több mint 350 szabadon kombinálható épülettípusból választhat a polgármester, és nyugodtan játszhatja a szélsőségeket is. Például, hogy mi történik akkor, ha szembeszállunk a hatalommal egy féktelen orwelli társadalomban, vagy hogy boldogan élünk-e a vidámpark-városban az óriáskerekek és csokigyárak között. A játék előrehaladtával és városunk fejlődésével fokozatosan nőnek ki a földből az újabb létesítmények, épületek, amelyek társadalmunkat előrevihetik, de ép úgy vissza is vethetik. A Societiesben városunk fejlődését egy új típusú erőforrás, a „társadalmi energia” is befolyásolja majd. Ennek mértéke kizárólag azon múlik, hogyan alakítjuk, használjuk és kombináljuk erőforrásainkat: az ipar, a gazdagság, az engedelmesség, a tudás, az áhítatosság vagy a kreativitás keverékét. Városunk az energiakombinációknak megfelelően máshogy viselkedik és néz ki. A futurista metropoliszoktól kezdve a jámbor, csendes városkákig mindenütt teremtőjük dönti el, hogy milyen elemeket egyesít és kapcsol össze. Érdekesség, hogy ezúttal nem a Maxis, hanem a Tilted Mill Entertainment készíti a játékot, amely a tervek szerint még idén novemberben a boltok polcaira kerül. ■

SimCity Societies
További hírekért és cikkekért ugorj a játék adatlapjára:
SimCity Societies

hozzászólások (8)

dghost
dghost 2007.06.22. 21:23
Egy 10 ezres játékkal azért nem dobálóznék...:-P:-D
Balint13
Balint13 2007.06.24. 01:38
szerintem is jól hangzik, és én is a SimCity 4 óta egy Simcity játékkal nem jáccotam annyira nem tetszett...de ehhez talán lesz közöm :P
Morus
Morus 2007.12.20. 12:21
Gyerekek!!!! Tönkre vágták már ezt a jó kis játékot is....Aki nem hiszi járjon utánna! Ennek a játéknak több köze van inkább a The Sims sorozathoz mint a régi várostervezős részekhez.Hogy mindenféle várost hozhatunk létre?!
Mekkora etetés...Igen végül is minden féle várost hozhatunk létre , de úgy hogy mi rakosgatjuk le a házakat és minden egyéb épületet! Tehát ha vidám várost akarunk akkor vidám épületeket rakosgatunk le...ennyi!Nem ám változik a környezet ahozképest hogy miket csinálunk, nekem kell össze legóznom!HÁT
MI EZ KÉREM?!?!?! lakóövezetek helyett én nekem kell minden épületet lerakni!Mint valami ovisoknak szánt legocity....Akinek valamelyik Simcity tetszett az ezt a részt kerülje messziről mert semmi köze az elődökhöz......ajánlom inkább a City Life-ot most jelent meg a 2008 as szerkeztése komolyan mondom magasról üti az összes Simcity részt!Szégyelhetik magukat de úgyse fogják mert ugye ők a profitra kacsintanak hogy majd a sok The Sims rajongóval ezt is megvetessék.Mellesleg tényleg Simek szaladgálnak az utcán ami jó is ötletnek...de a többi...EZ MI EZ?!:-((
Willhave
Willhave 2007.12.27. 18:19
nekem valamiért nem indul
:-((:-((:-((
Lacko
Lacko 2008.01.04. 09:26
SimFarm nagyon-nagyon jó volt!!!!

Egyrészt a kis pöcsök valami hasznosat (növény- és állatnevek) is tanultak angolul, nem csak azt, hogy "railgun". Másrészt piszok hangulatos volt.

Két csoporttársam beszélgetett a 7-es buszon annó, hogy "Neked hány lovad van? Mert nekem 12", "Ááá nekem nincs egy se, nekem tehenem van vagy húsz: a multkor áttörték a karámot és lelegeltek két tábla kukoricámat..." Az utasok meg néztek, hogy ki ez a két zsítros paraszt. :D
ajánlott olvasnivaló