Jött, látott, és győzött az Irrational Games által fejlesztett BioShock, amely igen rövid idő alatt hódította meg az FPS rajongók sokszor nem túl szeretetteljes szívét. A beteges, morbid a világ, a játékmenet, és persze a grafika is bősz bólogatást csalt ki a játéktársadalom tagjaiból, viszont néhányan szomorúan vehették tudomásul, hogy ők bizony egyelőre nem fogják bejárni a kísérteties folyosókat, mivel videókártyájuk nem támogatja a Shader Model 3.0-át. Nos, nekik jó hír, hogy egy külföldi csapat elkészített egy aprócska filet, amit ha a megfelelő helyre másolunk, akkor a játék kompatibilissé válik az SM 2.0-ával, így a régebbi kártyák tulajdonosai sem maradnak ki semmiből. Persze a grafika egyértelműen rondább lesz, de aki így is vállalja, az alant találhatja a letöltési linket, a zip fileban pedig a pontos leírást.
Bioshock - SM 2.0 támogatás
Az apró kis file segítségével a Shader Model 2.0-ás videókártya tulajok is játszhatnak.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
BioShock
Platform:
Fejlesztő: Irrational Games
Kiadó: Take 2 Interactive
Forgalmazó: Amex-Tec
Megjelenés: 2007. szeptember
Minimális rendszerigény: Pentium 4 2,4 GHz, 1 GB RAM, 128 MB-os DirectX 9.0c kompatibilis videokártya (GeForce 6600/Radeon X1300 vagy jobb, kivéve Radeon X1550), 8 GB HDD
Ajánlott konfiguráció: Core 2 Duo processzor, 2 GB RAM, 512 MB-os videokártya (GeForce 7900 GT vagy jobb), Sound Blaster X-fi hangkártya
HOZZÁSZÓLÁSOK
Darth_Revan 2007.09.08. 11:47 [441]
Ezeket kell kitörölni: ShaderCache.pcs, ShaderCache.pcs10
Ezt pedig felűlírni (vagy kitörölni és bemásolni az újat a helyére): shaders.spk
Biztonsági másolatot ne felejts csinálni!
Ezt pedig felűlírni (vagy kitörölni és bemásolni az újat a helyére): shaders.spk
Biztonsági másolatot ne felejts csinálni!
McAnt 2007.09.08. 01:58 [332]
S melyik shaders file-t kell törölni? Az indfoban azt írja, hogy az adott file-t töröljem, de történetesen két ilyen file van a kijelölt könyvtárban-egy kisebb, és egy nagyobb méretű..
Darth_Revan 2007.09.05. 19:51 [441]
Nagyjából jah,de még nem tökéletes.
McAnt 2007.09.05. 16:31 [332]
Ez azt jelenti, hogy a pach-el rendesen fut kissé kehes kártyákon (Radeon 9600 Pro 256 MB ) is? Elindulni elindult a BS az elején, azonban amint lezúg a gép (avagy tengeralattjáró:D) úgy csupán az effekteket látom, a textúrákat nem, amivel igen nehézkes lenne játszani:D
Z-Master 2007.09.05. 16:00 [20407]
....jahh olyan mint ha integetnének? :-)
Ennyi bőven belefér.
Ennyi bőven belefér.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
