28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

The Bad, the Ugly, and the Sober képek

Tizenhárom kép érkezett a humoros kalandjátékról.

Írta: Madrac 11 hozzászólás

Az Akella kalandjátéka a vadnyugatra visz el bennünket, ahol sok humoros kaland vár hősünkre, Jackre. A The Bad, the Ugly, and the Sober elején hősünk megment egy sebesült indiánt Black Bill banditáitól, akik hálából felgyújtják a farmját. Mivel ezek után sürgősen pénzre van szüksége az újjáépítéshez benevez a híres bandita, James Starr versenyére. Sok minijátékot kell majd megnyernünk a győzelemhez, többek között befogni egy vad bikát és meglovagolni azt. A főnyeremény egy zsák pénz és egy régi kép a hírhedt rablóról, sőt a festmény tartalmaz egy térképet is az összerabolt kincsekhez. Ezek után nem meglepő, ha igen erős az induló mezőn, többek között ott vannak Black Bill emberei is.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober
  • The Bad, the Ugly, and the Sober

HOZZÁSZÓLÁSOK

GustyX
GustyX [7048]
A garfikája nagyon pofás, engem már az lázba hozott.
Haonlóképp vagyok a Jack Keane-nel, aminek annyira bejön a grafója(tesztek alapján nem is szar játék), hogy tervezgetem a megvételét is, valamint a "műfaj váltást".
Egyébként nincs valami hasonló című film?
Lacko
Lacko [11561]
Volt egy hasonló eszement jó kalandjáték: Wild Western Adventures. Néha Fenimore Filmore néven is futott. Na az nagyon jó volt. Remélem ez legalább olyan vicces és hangulatos lesz.
Hofi
Hofi [1579]
"szeret baromkodni játékokban" Hát ez értelmes hozzászólás volt. Olyan mint amilyen te vagy. :-P
Mitha nem azt csinálnád mindegyikben... LOL
ShadowTrooper
ShadowTrooper [68]
Hát mondjuk ha valaki szeret baromkodni játékokban akkor ez neki való!!!:-D;-)
Samu G
Samu G [3933]
Ott nem, ott nem de úgy látszik itt igen.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (11 db)