28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Bad, the Ugly, and the Sober képek (Hírek)

GustyX
#11 GustyX [7048]
A garfikája nagyon pofás, engem már az lázba hozott.
Haonlóképp vagyok a Jack Keane-nel, aminek annyira bejön a grafója(tesztek alapján nem is szar játék), hogy tervezgetem a megvételét is, valamint a "műfaj váltást".
Egyébként nincs valami hasonló című film?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Lacko
#10 Lacko [11561]
Volt egy hasonló eszement jó kalandjáték: Wild Western Adventures. Néha Fenimore Filmore néven is futott. Na az nagyon jó volt. Remélem ez legalább olyan vicces és hangulatos lesz.

Válasz erre

Hofi
#9 Hofi [1579]
"szeret baromkodni játékokban" Hát ez értelmes hozzászólás volt. Olyan mint amilyen te vagy.
Mitha nem azt csinálnád mindegyikben... LOL

Válasz erre

Előzmény: ShadowTrooper 2007.10.23. 10:38
ShadowTrooper
#8 ShadowTrooper [68]
Hát mondjuk ha valaki szeret baromkodni játékokban akkor ez neki való!!!

Válasz erre

Samu G
#7 Samu G [3933]
Ott nem, ott nem de úgy látszik itt igen.

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Válasz erre

Előzmény: padavan 2007.10.22. 23:25
padavan
#6 padavan [21647]
"hősünk megment egy sebesült indiánt Black Bill banditáitól, akik hálából felgyújtják a farmját."

Éljen, ismét egy "politikailag korrekt", véraljas szarság. Van még lejjebb amerikában?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Indigo
#5 Indigo [1282]
Nekem tetszik, nagyon bejönnek ezek az ízlésesen megrajzolt rajzfilmszerű grafikák. Ezek a játékok egyébként sem a csilli-villi grafikájukkal hódítanak, a történetre, a rejtélyre, a nyomozgatásra van helyezve a hangsúly, mint ahogy pl. a Runaway és az Evil Days of Luckless John esetében.

Válasz erre

Samu G
#4 Samu G [3933]
Nekem képek alapján nagyon bejön a stílusa.

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Válasz erre

afro
#3 afro [283]
Képek alapján jópofa kalandjáték lehet.
ShadowTrooper kipróbáltad, vagy csak szokásos "szar játék mer nem 12 giga és nem crysis"?

afro

Válasz erre

ShadowTrooper
#2 ShadowTrooper [68]
Hát elég gyenge játék.Nem hinném,hogy nagy sikere lesz de ne is csodálkozzon ezen senki!!!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
The Bad, the Ugly, and the Sober képek (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat