Miután az ATI kiadta hotfixét a Far Cry 2-höz, az NVIDIA is úgy döntött, hogy egy új driverrel örvendezteti meg a játékosokat. A Windows XP-s Forceware bétát innen, míg a Vistást innen tölthetitek le. A céghez kapcsolódó hír még, hogy a Far Cry 2-nél egyes NVIDIA kártyák belekóstolhatnak a DirectX 10.1-be is: a fél-hivatalos hírek szerint konkrétan a GeForce 8-as és 9-es széria, illetve GTX 200-as GPU-val rendelkező darabok képesek erre.
Far Cry 2 - NVIDIA driverek
DirectX 10.1-es támogatás is került a játékba.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Far Cry 2
Platform:
Fejlesztő: Ubisoft Montreal
Kiadó: Ubisoft
Forgalmazó: An-Tec
Megjelenés:
2008. október 24. PC
n/a: PS3, X360
Minimális rendszerigény: Pentium 4 3,2 GHz/Pentium D 2,66 GHz/Athlon 64 3500+, 1 GB RAM, Windows XP/Vista, GeForce 6800/Radeon X1650 vagy jobb, 256 MB memóriával és Shader Model 3 támogatással, DVD-ROM, 12 GB HDD
HOZZÁSZÓLÁSOK
Death666 2008.10.24. 16:27 [1113]
Mivel programozható a GPU-ja a directx11-et is támogatni fogja ha lesz, csak kiadnak egy forcewaret és befrissíted, az atisok meg vehetnek megin új kártyát :)
U.R.H. 2008.10.24. 15:28 [4178]
Off: Dedúrva! 1995ből is vannak emberek? Öregszem. :-/:-D
On: Én egy 8600gts-el tolom a játékot. Dx9be minden fullra húzva kivéve árnyékok és élsimítás, és egész játszhatóan megy, de azért érezhető, hogy olyan 20-25fps közt mozog a móka, néha belassul kicsit, de szerintem 20alá nem nagyon esik. (Nem mértem frapsel, se semmivel így nem tok pontos adatot mondani :) )Ha az árnyékokat beteszem low-ba 1-2 percig még rendesen fut a játék, aztán hirtelen eszméletlenül elkezd szaggatni. Alt+tabolok ki az asztalra, majd vissza és utána újra rendesen megy, majd kis idő múlva megint, mint állat elkezd szaggatni. Ez minek tudható be?
Ezzel a beta driverrel mekkora "gyorsulás" érhető el?
On: Én egy 8600gts-el tolom a játékot. Dx9be minden fullra húzva kivéve árnyékok és élsimítás, és egész játszhatóan megy, de azért érezhető, hogy olyan 20-25fps közt mozog a móka, néha belassul kicsit, de szerintem 20alá nem nagyon esik. (Nem mértem frapsel, se semmivel így nem tok pontos adatot mondani :) )Ha az árnyékokat beteszem low-ba 1-2 percig még rendesen fut a játék, aztán hirtelen eszméletlenül elkezd szaggatni. Alt+tabolok ki az asztalra, majd vissza és utána újra rendesen megy, majd kis idő múlva megint, mint állat elkezd szaggatni. Ez minek tudható be?
Ezzel a beta driverrel mekkora "gyorsulás" érhető el?
ricsi9591 2008.10.24. 13:41 [186]
Köszi a segítséget de amúgy engem a felbontások meg ilyen szarok hidegen hagynak nekem csak az a lényeg hogy akadás mentesen menjenek a játékok és még egyszer köszi a segítséget.:-)
Razor03 2008.10.24. 12:49 [14703]
Mondom, hogy 8800 GT 256 MB nem elég, mert ezek a kártyák megérzik a memória limitet. Egy 384 MB-os 8800 GS elverte 256-os GT-t, pedig a GS-nek kevesebb stream procija van, és csak 192 bites, míg a GT 256 bites mem. vezérlőt kapott ;).
AstorAnt 2008.10.24. 12:35 [1653]
Hát lehet hogy full grafikán nem fog hibátlanul futni, de miután az ajánlott hardwarenek megfelel a géped, így valószínűleg azért nem kell sokat levenned az akadásmentes játékhoz.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
