28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Prince of Persia - fény és sötét

Egy videó a háttértörténetről.

Írta: Madrac 9 hozzászólás

Megjelent egy új videó a Prince of Persia sorozat legújabb részéről, mely a fény és a sötét küzdelméről szól. Kiderül részben a szerepe segítőnknek is.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Prince of Persia (2008)

Platform:

Kiadó: Ubisoft

Forgalmazó: An-Tec

Megjelenés: 2008. december 12.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

balays82
balays82 [14276]
Igen, a BiA esetében győzött a józan ész. Tekintettel arra, hogy a forgalmazó mindhárom játék esetében megegyezik, ezért reménykedhetünk. Igaz, ha nagyon akarták volna, akkor már a Far Cry 2 is megjelenhetett volna angolul.
Gump
Gump [5430]
a BiA:HH végül megjelent angol verzióban pár napja, mert tovább csúszik a magyarított verzió. remélem ez lesz a FC2-vel is.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Ezt mondták a The Two Throner-ra is, azt márciusban jelent meg. De a remény hal meg utoljára...
balays82
balays82 [14276]
Az Ubisoft múlt hónapban kiadott közleménye szerint minden platformon (PC, PS3, XBox360) egységesen december 5-én jelenik meg Európában, bízom benne, hogy ez tényleg így lesz. Bár tekintettel arra, hogy nálunk ez is magyar felirattal jelenik meg, ezért - a BiA:HH és a Far Cry 2 keserű tapasztalataiból kiindulva - nem kizárt, hogy a kivétel éppen kicsiny hazánk lesz, és mi majd tényleg várhatunk rá 1-2 hónapot. :-|
Spider man
Spider man [701]
mucius küldtem neked levelet
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (9 db)