28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Már az ősszel megérkeztet a második kiegészítő.

Írta: Retee 11 hozzászólás

Bár eleinte áprilisi tréfának tűnt, úgy néz ki, hogy az ukrán GSC mégis komolyan gondolja, és készül a S.T.A.L.K.E.R. második kiegészítője, a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat. A fejlesztés tényét Sergey Grigorovitch igazgató ismerte el egy interjúban, igaz túl sokat nem árult el egyelőre a második expansionről. A játék várhatóan még az ősszel a boltokba érkezhet, előtte viszont várjuk a részleteket.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Platform:

Fejlesztő: GSC

Forgalmazó: Cenega Hungary

Megjelenés: 2010. február

Minimális rendszerigény: Pentium IV 2,2 GHz/Athlon XP 2200+, 768 MB RAM, GeForce 5900/Radeon 9600 XT vagy jobb videokártya, 6 GB HDD, DVD-ROM

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

froginator
froginator [167]
Nem soká itt van a kis drága.
tuti vagy 20 szor végig tolom.
a shadowot is felül múlja majd azt 8 szor toltam ki :P
froginator
froginator [167]
én is várom már addig jó a stalker amíg bírja a gépem én végig játszottan az összeset eddig nekem mndkettő tetszik a magam módján.
a shadownál a történet volt jól megcsinálva, a cleanél pedig a fegyveerek,ruhák használata lehetőségei,frakciók.
remélem a call of pripyatban lehet majd állni a monolith-hoz is mert ők csinálják a legtöbb problémát a vallásos törekvéseikkel h a zóna szent meg mittom én,de sztem nagy részben a katonaság és a tudósok lesznek előnyben.
talán ami eddig a legnagyobb gondot jelentette az a szolgálat lehet azok lesznek a fő hibások mert ők csak arra törekszenek h védjék mit kapnak.
pl vagy a zónát vagy magát a seregüket,és ha behatol egy idegen égierő akkor tuti h parancsba adják h szedjék le.
a shadowban a szolgálat nagy s*ggarcú frakció voltde a celaben kitesznek magukért.
a szabadság elev jó frakció mert az egész ellen küzdenek és jó felszereltségű.
a stalkerek meg egyszerűen az a zsoldos csapat ameik próbálkozik megmaradni a zónában de nem igazán megy mert csórók.
a monolith és a hadsereg tartja magát a leginkább a zónában,igaz h csak folyton mennek a háborúk de jól léldegélnek.
atom jó felszereltség kaja pia minden.lőszerből fegyverekből és páncélzatból igen jól felvannak szerelve(monolith)
de remélem akivel megyünk majd ügynök annak nem lesznek gondjai a felszereltséggel kajával piával és ellenségeivel.
imádkozom h ne a monolithot kapjuk majd sőt oda is bekéne szivárogni,
és/vagy együtt működni aztán legyűrni mindenkit aki az utunkban áll és haza térni a rengetek infóval és tapasztalattal.
szóval én így képozelem el az új kiegészítőt v mit:-D;-)8-)
Drukala
Drukala [559]
Kíváncsian várom :)

Mondjuk nekem a Clear Sky nem jött be, de remélem ez már megint hosszú hetekre fog lekötni :)
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Önmagában működő kieg/küldetéslemez. Mint a Half-Life Blue Shift pl.

Ezek a kiegek nem hatnak meg engem annyira. De egy oblivion lost mod meg a goodboy007 által említett Lost Alpha Project, már annál inkább.

Várjuk aztat nagyon.
Dranzi
Dranzi [375]
bárkitől kérdezed, a válasz az, hogy kiegészítő.:-)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (11 db)