Bárhogy is próbálkozik lekommunikálni az Infinity Ward a Dedicated Servers funkció kihagyását, a játékosok továbbra sincsenek megbékélve a helyzettel. A PC-s tábor főleg az automatikus besorolás ellen tiltakozik, egyrészt, mert nem működik túl jól a rendszer - másrészt néhány extra beállítást is hiányolnak a multiból. Nos, volt aki ezt már megoldotta: egy AgentGOD nevezetű játékos például simán meghackelte a privát rendszert, melynél így beállítható a gravitáció ereje, de például a végtelen lőszer és az extra tapasztalati pontok is.
Call of Duty: Modern Warfare 2 - mikor hackelik a szervert
Már extra beállításokat is előhívtak egyesek a Modern Warfare 2 többjátékos részében; videó.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Call of Duty: Modern Warfare 2
Platform:
Fejlesztő: Infinity Ward
Kiadó: Activision Blizzard
Forgalmazó: BSC Kft.
Megjelenés:
2009. november 10. PC
n/a: PS3, X360
Minimális rendszerigény: Athlon 64 3200+ vagy Pentium 4 3 GHz, 512 MB RAM (Vista esetén 1 GB), 16 GB HDD, GeForce 6600 GT/Radeon 1600XT vagy jobb videokártya, DVD-ROM, internet kapcsolat
HOZZÁSZÓLÁSOK
Drukala 2009.11.17. 18:46 [559]
Remélem jól felment az agyvizük a készítőknek. Ha már sokakat megszívattak ezzel az új megoldással, nem baj ha kicsit vissza is kapnak belőle :)
cygary 2009.11.17. 17:12 [2745]
Ember játszottál az MW2-vel? Szerinted a LOL szerver, a végtelen gránátvető és az alacsony gravitáció nem azt jelenti hogy ez egy FUN szerver tele csalókkal? De!
GustyX 2009.11.17. 17:10 [7048]
Szerintem a video csak prezentálja a lehetőségeket, nem azt mondja, hoy mostmár mindenhol ez és így lesz.
RUSSIANBOY 2009.11.17. 17:04 [330]
lehet de ott van értelme mert az a lényeg hogy amig a rossz fiut/rosszfiukat le nem kapod addig nemtudsz továbbjutni de itt meg "csak" pontokat kapsz életek kioltásáért cserébe.Nem azt akartam kifejezni az előbbi hozzászolásommal hogy a multi szar.Nem aki szereti csinálja.....csak azt akartam mondani hogy én nem látom értelmét és ennek az előbbi video a bizonyitéka......
subject17 2009.11.17. 16:59 [7046]
Mert az egyjátékosban nem féktelen gyilkolászás van...
(Igen, elismerem, ez eléggé agyament, de CoD2-ben is elég sok bigjump server van)
Az meg poén, hogy simán hackelte a cuccot.
(Igen, elismerem, ez eléggé agyament, de CoD2-ben is elég sok bigjump server van)
Az meg poén, hogy simán hackelte a cuccot.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 12:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]