Habár a Treyarch csapatát szokás leszólni, azért a legutóbbi Call of Duty epizódjuk így is elég szép sikereket ért el - elsősorban persze a multiplayer módjainak köszönhetően. És a sor nem állhat meg, hiszen az Infinity Ward Modern Warfare 2-je után ismét ők következnek. És a hírek szerint egy ideje már dolgoznak is a hetedik epizódon, melyet egyelőre még hivatalosan nem jelentettek be. Ezzel viszont csak azt érték el, hogy egyre több pletyka terjeng arról, hogy vajon az új CoD hova kalauzolja majd el a játékosokat. Több magazin értesülése szerint az új fejlesztés a Vietnam alcímet viseli, s a fejlesztők ezúttal nagyon keményen rágyúrnak az egyjátékos rész sztorijára is. Ehhez pedig a Platoon, az Apocalypse Now és a Full Metal Jacket filmeket vennék alapul, és egy hasonló világot képzelnek el a játékukhoz.
Sajnos a Treyarch egyelőre nem kívánt reagálni a pletykákra, ám várhatóan hamarosan hivatalosan is bejelentik a hetes epizódot.
Call of Duty 7 - Vietnám?
Egyelőre még nem jelentik be hivatalosan az új CoD epizódot.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Call of Duty: Black Ops
Platform:
Fejlesztő: Treyarch
Kiadó: Activision
Megjelenés:
2010. november 9. PC
n/a: PS3, X360, Wii
Minimális rendszerigény: Intel Core 2 Duo E6600/AMD Phenon X3 8750 vagy jobb processzor, 2 GB RAM, Shader 3.0 támogatású videokártya 256 MB memóriával (GeForce 8600GT/Radeon X1950 Pro vagy jobb), 12 GB HDD
HOZZÁSZÓLÁSOK
-=SniPeR=- 2010.05.08. 20:38 [2]
Szerintem olyan lesz mint a BFBC2 meg a COD keveréke ami nagyon ütős lehet.:-D
S0nG 2010.04.17. 15:53 [1]
Már énis alig várom a CoD 7-et azt képeztem el h egy HUEY-n repülünk a dzsungel felett és egy tisztáson szállunk le és lőnek ránk.Ha jól tudom a Vietnámi háború meg a Hideg Háború lessz benne :) ;-)
-T0ng- 2010.01.27. 08:47 [1675]
Vietnámi Köztársaság, Thaiföld, a Koreai Köztársaság, Ausztrália, Új-Zéland és a Fülöp-szigetek mind Amerika oldalán harcoltak.;-)
-T0ng- 2010.01.27. 08:45 [1675]
Szerintem a Vietkong oldal kimarad. World at War-ban sem lehettél japánokkal.
Mindentől függetlenül, ha képesek ugyanazt a fenomenális, filmes hatás elérni, mint ami a MW két részében volt, a Cod ismételten bebizonyita nagyságát. Kicsit aggodalomra ad okot, hogy nem az Infinity Ward csinálja, de meglátjuk.
Szinte látom magam előtt ahogy a Heuy-k kötelékbe repülnek a dzsungel fölött és mi rajta utazunk:D
Az is biztos, hogy nem lesz a résznek világmegmentő, happy end vége...
Mindentől függetlenül, ha képesek ugyanazt a fenomenális, filmes hatás elérni, mint ami a MW két részében volt, a Cod ismételten bebizonyita nagyságát. Kicsit aggodalomra ad okot, hogy nem az Infinity Ward csinálja, de meglátjuk.
Szinte látom magam előtt ahogy a Heuy-k kötelékbe repülnek a dzsungel fölött és mi rajta utazunk:D
Az is biztos, hogy nem lesz a résznek világmegmentő, happy end vége...
.:[Kain]:. 2010.01.27. 08:36 [11704]
:D ezen most jót nevettem.
no nem rosszindulatból, sztem egyébként nem lenne baj, nem mintha befolyásolná a játékot, vagy bármit, de Vietnámban valóban megfordultak már szép számmal, úgyhogy szerintem nem lenne gáz. Sőt, codosan elképzelve először egy echte amival kell majd nyomulni, aztán váltás: néger srác, nagy gépágyú mögött lehetőleg, hadd menjen a "Die mothofucka!!!", aztán megint váltás, vietcong nézőpont, minél kevesebb amerikai célponttal, mert az ugye nem hiteles, ha túl sokat szedünk le, meg a kiadót sem támadják be érte. kész is a cod.
bár a vietcong lehet kimarad. túl sok esélyük nem volt a lángszórós/napalmos amerikaiak ellen, akik az erdővel együtt égették el legtöbbjüket...
no nem rosszindulatból, sztem egyébként nem lenne baj, nem mintha befolyásolná a játékot, vagy bármit, de Vietnámban valóban megfordultak már szép számmal, úgyhogy szerintem nem lenne gáz. Sőt, codosan elképzelve először egy echte amival kell majd nyomulni, aztán váltás: néger srác, nagy gépágyú mögött lehetőleg, hadd menjen a "Die mothofucka!!!", aztán megint váltás, vietcong nézőpont, minél kevesebb amerikai célponttal, mert az ugye nem hiteles, ha túl sokat szedünk le, meg a kiadót sem támadják be érte. kész is a cod.
bár a vietcong lehet kimarad. túl sok esélyük nem volt a lángszórós/napalmos amerikaiak ellen, akik az erdővel együtt égették el legtöbbjüket...
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]