
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Call of Duty 7 - Vietnám? (Hírek)


:)

Mindentől függetlenül, ha képesek ugyanazt a fenomenális, filmes hatás elérni, mint ami a MW két részében volt, a Cod ismételten bebizonyita nagyságát. Kicsit aggodalomra ad okot, hogy nem az Infinity Ward csinálja, de meglátjuk.
Szinte látom magam előtt ahogy a Heuy-k kötelékbe repülnek a dzsungel fölött és mi rajta utazunk
Az is biztos, hogy nem lesz a résznek világmegmentő, happy end vége...
ezen most jót nevettem.
no nem rosszindulatból, sztem egyébként nem lenne baj, nem mintha befolyásolná a játékot, vagy bármit, de Vietnámban valóban megfordultak már szép számmal, úgyhogy szerintem nem lenne gáz. Sőt, codosan elképzelve először egy echte amival kell majd nyomulni, aztán váltás: néger srác, nagy gépágyú mögött lehetőleg, hadd menjen a "Die mothofucka!!!", aztán megint váltás, vietcong nézőpont, minél kevesebb amerikai célponttal, mert az ugye nem hiteles, ha túl sokat szedünk le, meg a kiadót sem támadják be érte. kész is a cod.
bár a vietcong lehet kimarad. túl sok esélyük nem volt a lángszórós/napalmos amerikaiak ellen, akik az erdővel együtt égették el legtöbbjüket...
If I look back I am lost
COD 2:amerika,oroszo.,nagy-britannia
COD 4:amerika,nagy-britannia
COD 5:amerika,oroszo.
COD 6:amerika,nagy-britannia
ezért mondom.A vietnámi háborúban csak amerikaiak és vietkongok voltak,ha mégse vlk szoljon


If I look back I am lost
Casualties and losses
US: 58,159 dead
North Vietnam & NLF 1,176,000 dead
Azét mégis csak sokkal nagyobb az arány, mint mondjuk a II.VH-ban, így talán elviselhetőbb a CoD mese!
PH: Nem mondod....
Azért statuáltam a példát, mert a Treyarch azt mondta, random fog megtörténni a dolog, amikor az AI jónak látja majd, mert olyan okos lesz az AI... Hát, nem lett!
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Quoth the raven, `Nevermore.'

If I look back I am lost
Mindenesetre Vietnam szerintem viszonyul a CoD stílushoz, nem lesz annyira durva a valósághoz képest a 600000:1 kill ratio!
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111


If I look back I am lost
Ez a dzsungeles dolog elegge gazos, eloben fokent, latotavolsag 0 hasonlok. Jatekban se lesz jobb...Quoth the raven, `Nevermore.'
If I look back I am lost





tehát még ez sem totálisan hivatalos. de nagyon úgy néz ki.
Gusztustalan: a World at War kimaradt? abban is feredeszemű kollegákat öltünk halomra a bambusznádas dzsungel széli kunyhókban. tisztára ugyanaz.
ez nem egy Vietcong lesz, hanem cod, ha gyűrűk urát akarnának csinálni, azt is megcsinálnák, te lennél legolas és halomra lőnéd az orkokat, nem lesz bújócska a levelek takarásában, meg csendes missziók, respawnoló sárga rosszfiúk lesznek meg 60-as évek, ennyi.
Szerintem hiába említik meg a három legnagyobb filmet a témában, ha csak 10%-a lenne olyan a játéknak, ami ezen mesterműveket juttatja eszünkbe, már nem lenne gond, de mint fentebb írtam, ez is csak egy cod lesz, max a látványvilág lesz olyan, meg lesz pár, a filmekből lopott jelenet, amiben játszhatunk.
ha egy másik csapat készítené, akik értenek is kicsit hozzá és nincs szerződésbe adva néhány élménygyilkos pont az elkészítéshez (mindent a player csináljon saját kezűleg, amíg nem halad előre, addig jöjjenek újra az ellenfelek, csőben menjen, ne lehessen bejárni semmit, sehol, amit nem designolunk be előre stbstb, vagy inkább codcodcod) még el is hinném, hogy egy fasza kis vietnámos játékot raknak ki a polcokra novemberben. Az a helyzet, hogy lenne rá egy 10 ezresem, hogy már a megjelenés másnapján a játékot megvásárolt gamerek 85%-a arról fog beszélni, hogy "Jó volt, csak rövid.", vagy "Vajon a következő hol fog játszódni?". az idióta fifa taktikájukkal kilövik az összes normális fojtatás lehetőségét és aláásnak a minőségnek. story nulla, élmény (már az ötödiket is untam, mi lesz a hetediknél?) zéró, grafika elmegy, mert látványos, és úgy sem hagynak időt nézelődni... az ilyen játékokat rakták ki régen a kocsmák meg a büfék mellé, hogy egy huszasért a műanyag fegyverrel leapríthassuk az ellent benne. az a baj, hogy ezért nem 100 forintot kérnek, hanem mondjuk annyit, mint egy Fallout 3-ért, amibe mondjuk még egy kis tartalom is belefért és 100+ óra játékidőt biztosít.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Respect is not given. It's taken.

Quoth the raven, `Nevermore.'
Quoth the raven, `Nevermore.'

Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Call of Duty 7 - Vietnám? (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]