28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Rage - képek

Csak jövőre érkezik meg Carmackék új FPS-e; új képek.

Írta: Retee 4 hozzászólás

Az biztos, hogy a Rage sikere nem fog múlni a fejlesztési időn, hiszen az id Soft jó ideje dolgozik a cyberpunk világon, s jelenleg úgy tűnik, hogy a munka még bőven akad. Legalábbis erről tanúskodik az a rövid közlemény, amely szerint a Rage mindhárom verziója (PC, Playstation 3, Xbox 360) csak 2011-ben érkezik be a boltokba. De legalább van néhány új, szemrevaló képünk, tessék őket meglesni:

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Rage
  • Rage
  • Rage
  • Rage
  • Rage

Rage

Platform:

Fejlesztő: id Software

Kiadó: Bethesda Softworks

Forgalmazó: Cenega Hungary

Megjelenés:
2011. október 7. PC
n/a: PS3, X360

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

strar
strar [77]
Nem is tudom, a videók alapján szebb grafikára emlékeztem.
A képek alapján a legtöbb textúra elnagyolt, a tereptárgyak/fegyverek poligonszáma meglepően alacsony!
Meg a 3. képen a fickó lába belelóg a padlóba? Nemá...
Persze ezektől eltekintve 2011-re lehet még szebb is, de azért ez még így sztem kevés.
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
már az első megjelent képek sem nyűgöztek le, és még mindig ugyan az a véleményem a játékról: valószínűleg jó kis shooter lesz, de nem hiszem, hogy jobb élményt fog nyújtani, mint bármelyik hasonló fps (Metro 2033, Quake 4, Prey), egyszer végigtolós lesz, nem fog sokáig megmaradni. az a helyzet, hogy egy-két másik játék (GTA, Fallout 3) túl magasra tette a mércét egyeseknek, és nem tudják már megközelíteni sem őket, szép is, meg jó is a game, de mennyivel több lehetőség=játékóra van a két említett franchiseban? (kurvasokkal!)
munszu
munszu [574]
Nesze neked DX10-11 :).
Carmack-ék meg mutatják hogy 9-el is lehet szép,jó, és reméljük élvezetes(esemény dús) játékot csinálni.
Szerintem jól néz ki a játék, az atmoszféra se rossza amiben játszódik,csak jöjjön már ki.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (4 db)