December végén adtunk hírt Facebook oldalunkon arról, hogy a Battlefield Community keresi a legjobb rajongói BF oldalt, s a szavazásra egyetlen magyarként a Battlefield.hu is bejutott. Arra viszont talán ők sem számítottak, hogy végül a magyar site nyeri a versenyt, noha ez történt: a hazai weboldal a Planet Battlefieldet, illetve a cseh rajongói lapot maga mögé utasítva elnyerte a trófeát, és a győztesnek járó BF Vietnam videókártyát is - gratulálunk!
Magyar az év Battlefield oldala
A Battlefield.hu nyerte a rajongói honlapok csatáját.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
Zomil 2011.01.14. 01:31 [605]
Mielött valaki félreérti természetesen én is szavaztam mikor még csak kb. 4-5.-ek voltunk. De az azért már számomra gusztustalan volt, amikor nem is a játékkal kapcsolatos topic-okba is ezt hirdették egyesek...ezt spam-nek hivják ami szánalmas...
Zomil 2011.01.14. 01:17 [605]
Nem volt nehéz ugy nyerni, h az egész net tele volt szemetelve a hirdetéssel...
Magyarország steam grp-ban oránként jött az értesitö, h szavazzunk...
Lehet hirdetni a dolgot, de ész nélkül hamar zavaro tud lenni...
Magyarország steam grp-ban oránként jött az értesitö, h szavazzunk...
Lehet hirdetni a dolgot, de ész nélkül hamar zavaro tud lenni...
LordMatteo 2011.01.13. 22:14 [29425]
Köszönjük a gratulációt, amilyen nehezen indult (az első héten még a top5-be se fértünk be), annyira jól sikerült a vége.
A nyeremény VGA pedig ma megérkezett hozzánk, hamarosan ki is sorsoljuk! :)
Cygary: csak ez nem egész országos (nem legszebb pénzérme, meg ilyesmi). Más kérdés, hogy nem emlékszem most olyan esetre, mikor egy adott játékhoz kapcsolódó "év oldala" szavazást magyar site nyert volna. ;)
Battlefield.hu cikk (remélem nemgond)
A nyeremény VGA pedig ma megérkezett hozzánk, hamarosan ki is sorsoljuk! :)
Cygary: csak ez nem egész országos (nem legszebb pénzérme, meg ilyesmi). Más kérdés, hogy nem emlékszem most olyan esetre, mikor egy adott játékhoz kapcsolódó "év oldala" szavazást magyar site nyert volna. ;)
Battlefield.hu cikk (remélem nemgond)
cygary 2011.01.13. 20:02 [2745]
Mindig is jók voltunk egész országos szavazgatásban... De azért gratulálok az oldalnak :D
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]