Az elmúlt hetekben kiéleződött az EA és az Activision párbaja, mivel mindkét csapat harcosan készül a Modern Warfare 3 és a Battlefield 3 csatájára. Ebben pedig nem csak a játékosok, hanem a cégek vezetői is részt vesznek, mikor - ha finoman is - odaszólnak a riválisnak. A sok apró kis szurka-piszka folyamatos, most például egy domain cím okozott meglepetést. A ModernWarfare3.com-ot 2009-ben regelték be, ám akkor még mindenki arra gondolt, hogy az Activison áll a háttérben és ez is csak a Modern Warfare folytatásainak létét bizonyítja. Ehhez képest tegnap óta a címet beírók nem az MW3, hanem a Battlefield 3 weboldalára jutnak el, ez pedig aligha az Activision műve. A regisztráció dátuma mellett azonban több nyilvános adat nem érhető el a domainről, így nem lehet tudni, hogy az EA, vagy csak néhány elszánt BF rajongó hatolt-e be az ellenséges vonalak mögé.
CoD vs. Battlefield - az ellenséges vonalak mögött
A rivális játék weboldalára irányít a hivatalosnak hitt cím.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
HOZZÁSZÓLÁSOK
Royce95 2011.07.15. 13:26 [263]
A legtöbb ember nem klántag, és olyan játékost mint te nem sokat láttam amíg BBC2-vel nyomtam a legtöbb elrobogott mellettem (én mindég megálltam ha gyalogost láttam a pusztában). Szóval ha csak klán szervereken van csapatmunka akkor gyakorlatilag a Battlefield se sokkal több mint a CoD.
cygary 2011.07.15. 12:52 [2745]
Nem támogatom royce-t, de kicsit elegem van már abból hogy ha negatív dolgot hoz fel valaki akármelyik multis játéknál a válasz: nem klánoztál. Igen, valószínűleg többségben vannak azok az emberek akik nem szeretnek klánozgatni, vagy ne adja az ég nem csak egy játéknál akarnak leragadni. A legrosszabb játékot is lehet élvezni ha az ember elhülyül vagy beleéli magát a barátaival, nem pedig fordítva. (Hangsúlyozom, nem a Battlefield 2-t értem ez alatt)
stero 2011.07.15. 12:32 [772]
Mert a mezei BC2 és BF2 szervereken voltál .. tehát nem klánháborún. Ezekre a szerverekre ugyanúgy betévednek a senkiházi kisiskolások akik, ha kikapnak a 3 varázsszót tudják emlegetni: LAGGGGGGGGGG, Cheat, Noobs.
Egyébként rájuk lehet kiáltani, hogy fuvar kéne. Én mindig odamegyek a gyalogoshoz aki távol van az ellenségtől és dudálok, hogy szálljon be stb ...
Egyébként rájuk lehet kiáltani, hogy fuvar kéne. Én mindig odamegyek a gyalogoshoz aki távol van az ellenségtől és dudálok, hogy szálljon be stb ...
Royce95 2011.07.15. 11:53 [263]
Én arra gondoltam amikor például egy csávó egyedül beugrik a csónakba amiben 4en is el lehetne férni, látja hogy futnak oda többen is de ő elhajt, és a többiek úszhatnak. Na ennyit a csapatmunkáról.
Dark Archon 2011.07.15. 10:55 [11833]
Szerencsére ez az idegesítő tényező megszűnt, mikor abbahagytad :D
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]