28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Modern Warfare 3-at szállító kamiont térítettek el

Ismeretlenek hatezer MW3-at loptak el a kamionnal együtt.

Írta: Retee 25 hozzászólás

Az elmúlt években többször is előfordult, hogy egy nagyobb nevű játék már azelőtt kikerült a torrent oldalakra, mielőtt a boltokba indult volna. Az viszont ritkaság, hogy valakik fizikailag lopjanak szoftvert, ám Franciaországban most pontosan ez történt. A helyi lapok beszámolói szerint egy kamion hatezer Modern Warfare 3 csomagot szállított, mikor Créteil közelében egy autó bevágott mellé és nekiütközött. A kocsiból ezt követően két személy pattant ki, akik először könnygázzal semlegesítették a sofőrt, majd elrabolták a kamiont - természetesen a 6 ezer CoD szoftverrel együtt. A szállítók szerint ezzel körülbelül 400 ezer eurós kárt okoztak, ráadásul a rendőrség egyelőre hiába vizsgálódik, nyoma sincs a tolvajoknak.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Call of Duty: Modern Warfare 3

Platform:

Fejlesztő: Infinity Ward

Kiadó: Activision

Megjelenés:
2011. november 8. PC
n/a: PS3, X360, Wii

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Royce95
Royce95 [263]
Hát a BF meg az Arma biztos nincs köztük, max a WoW
Madrac
Madrac [4264]
Az vmi eliras volt csak. Ekkora helyesirasi hibat maskent nem nagyon vetek. Epp indult match LoLban es siettem. :)
RUSSIANBOY
RUSSIANBOY [330]
Én nem lepődök meg rajta mikor itthon is lehet olyat hallani hogy egy idős embert vagy egy szerencsétlen fiatalt összevernek 500-1000forintokért......idáig süllyed a világunk....
gothmog
gothmog [5162]
Nem vagyok túlságosan grammar nazi, de ez a kamionjit szíven ütött:-D
Madrac
Madrac [4264]
Legalabb egy tucat jatekot tudnak mondani ami nepszerubb megse loptak belole el egy kamionjit. ;)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (25 db)