Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Modern Warfare 3-at szállító kamiont térítettek el (Hírek)
Hát a BF meg az Arma biztos nincs köztük, max a WoW
Az vmi eliras volt csak. Ekkora helyesirasi hibat maskent nem nagyon vetek. Epp indult match LoLban es siettem. 

Quoth the raven, `Nevermore.'
Én nem lepődök meg rajta mikor itthon is lehet olyat hallani hogy egy idős embert vagy egy szerencsétlen fiatalt összevernek 500-1000forintokért......idáig süllyed a világunk....
Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.
Nem vagyok túlságosan grammar nazi, de ez a kamionjit szíven ütött

Endure. In enduring, grow strong.
Legalabb egy tucat jatekot tudnak mondani ami nepszerubb megse loptak belole el egy kamionjit. 

Quoth the raven, `Nevermore.'
Azért mert a CoD a legnépszerűbb.
Ahogy írták lentebb is valszeg szenzációhajhászás az egész, mert valljuk be soha senki mással nem történik ilyen...
Arról nem is beszélve, hogy valamilyen módon biztos el vannak könyvelve, hogy mely serial-ok mentek ki abban a szállítmányban szal innentől meg tiltani lehetne és pont a végére.
Arról nem is beszélve, hogy valamilyen módon biztos el vannak könyvelve, hogy mely serial-ok mentek ki abban a szállítmányban szal innentől meg tiltani lehetne és pont a végére.
Egyszerű "önlopás", a cég két alkalmazottja volt, a sofőr pedig a cég portása, a kamion pedig üres volt....!
Viccet félretéve: kabaré. "Állj, fel a kezekkel, ide a dvd-ékkel...!
Viccet félretéve: kabaré. "Állj, fel a kezekkel, ide a dvd-ékkel...!
SPOILER
Beszarás mi megy Ncore-on a MW3 topicjában a fórumon "tört" X'D
juventushungary.hu
Ez nevetsége, hogy már játékot is lopnak
Nem csak pénzt.
Nem csak pénzt.A BF3-at, a BAC-t, vagy más húzós címeket miért nem lopnak el csúnya gonosz elkövetők? Miért mindig a CoD jár így? Főleg ha nagy riválisa akad akkortájt? És miért pont a franciáknál? Ha pl. valahol a Balkánon, vagy egy volt orosz tagállamban történik mennyivel hihetőbb lenne...
Amúgy "százasé a kollofdutyi-t, occsón adom"!
Amúgy "százasé a kollofdutyi-t, occsón adom"!
"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
LOL
De tényleg, érdemes figyelni az eBay hirdetéseket, főleg a pl. "14 sold / 5986 available" féléket
De tényleg, érdemes figyelni az eBay hirdetéseket, főleg a pl. "14 sold / 5986 available" féléket

Dark Archon
Van egy kis urban legend szaga, de azért lehet valós ettől függetlenül. A cuccot szétosztják egymás között, majd megy a deal. A kamion meg szétszed, elad. Azért nem semmi hogy ilyenek megtörténnek, és tényleg visszanyomozhatatlan a játék forrása. Most veszel a vaterán egy eredeti játékot amihez nincs blokk vagy számla, hát ki tudja hogy az is honnan van, de igazából senki nem gondolkozik ezen, hanem legyen eredeti, legyen meg a serial, és viszlát, mehet az install. Nem semmi.
nem attól lesz valami lopott, mert lemásolják
bemész a boltba és lemásolsz egy szalámit, az nem megy, el kell tenni. szoftvereknél ennyivel könnyebb a helyzet, de hát majd eljön az az idő is, mikor beszkenneled az említett szalámit és otthon kiírod DVD-re
bemész a boltba és lemásolsz egy szalámit, az nem megy, el kell tenni. szoftvereknél ennyivel könnyebb a helyzet, de hát majd eljön az az idő is, mikor beszkenneled az említett szalámit és otthon kiírod DVD-re

A szoftverkalózkodás új korszakába lépett.
Ezek most vajon lopott szoftvernek minősülnek? Hisz eredeti mind.
Ezek most vajon lopott szoftvernek minősülnek? Hisz eredeti mind.

Okulj, ha látod, hogy gyűjtenek a méhek! S nincs soha egy vasuk, csoda, hogy megélnek!
Kell vkinek MW3 olcson?
Valoban eleg hihetetlen tortenet, de miert is ne? Ebayen eleg nehez lenne visszakovetni, hogy honnan is van az a jatek amit elad az illeto, foleg hogy lehet csak 3 dbot arul. Meg ott a tobbi acc... Meg lepasszol parat a nagyobb ebayes eladoknak. Szal meg akar valos is lehet.
Valoban eleg hihetetlen tortenet, de miert is ne? Ebayen eleg nehez lenne visszakovetni, hogy honnan is van az a jatek amit elad az illeto, foleg hogy lehet csak 3 dbot arul. Meg ott a tobbi acc... Meg lepasszol parat a nagyobb ebayes eladoknak. Szal meg akar valos is lehet.
Quoth the raven, `Nevermore.'
Ennyiben komolyan is gondoltam. Nincs akkora macera, mint a pénzszállító kamionok elrablásával, mert nincsenek jelölt bankjegyek, nem kell a kamion biztonsági rendszerét feltörni, stb. De maga a hír nagy poén...
Annyiban meg megintcsak komolyan gondoltam, hogy vajon az ilyen "atrocitások" miatt a kiadók nem fogják-e még jobban nyomni a digitális terjesztést? A Steam évek óta ott van PC-n, most az EA Originje is szeretne feljönni...
Annyiban meg megintcsak komolyan gondoltam, hogy vajon az ilyen "atrocitások" miatt a kiadók nem fogják-e még jobban nyomni a digitális terjesztést? A Steam évek óta ott van PC-n, most az EA Originje is szeretne feljönni...
lehet hogy szimplán fanatikus játékosok voltak
vagy félretájékoztatták őket és ők azt hitték hogy fegyvereket szállít a kamion 
vagy félretájékoztatták őket és ők azt hitték hogy fegyvereket szállít a kamion 
"Leuth wyn y'cetah bragga."
ugyanez volt a Black Ops esetében is, csak ott valami boltból került ki egy raklap az új gyöngyszemből. szerintem ezeket az Activision találja ki, ingyenreklám, az ilyen hír úgyis gyorsan megindul netszerte és még azzal is "ösztönöznek", hogy ha valaki ilyet művel azért, hogy rátehesse a mancsát a CoD-ra, akkor az tuti jó vétel! 

Szerintem pedig megvan az MW4 első küldije: kamionrablás. Vagy annak megakadályozása.
Sityi ezt te sem mondtad komolyan ugye?
Amúgy egy MW3-al teli kamion több mint valószínű, hogy nagyobb üzlet, mint bankot rabolni. Ha program árát a bolti ár alatt adják, mondjuk 6000 Ft darabja (PC-s ár 50% mert így érné meg mindenkinek), akkor az összes értékesítés 36millió forint
Ez azért nem kis összeg...ráadásul, ha nem hülyék még a kamiont is eladják alkatrésenként.
Amúgy egy MW3-al teli kamion több mint valószínű, hogy nagyobb üzlet, mint bankot rabolni. Ha program árát a bolti ár alatt adják, mondjuk 6000 Ft darabja (PC-s ár 50% mert így érné meg mindenkinek), akkor az összes értékesítés 36millió forint
Ez azért nem kis összeg...ráadásul, ha nem hülyék még a kamiont is eladják alkatrésenként.
Nemsokára nem csak a pénzszállító kamionokhoz fognak rendőri kíséretet adni, hanem az AAA kategóriás videojátékokat szállítókhoz is.
Amúgy most így hirtelen felmerült bennem: ez vajon nem egy újabb érv lesz a digitális disztribúciók mellett?
Amúgy most így hirtelen felmerült bennem: ez vajon nem egy újabb érv lesz a digitális disztribúciók mellett?
Ja, aztán hoppanáltak vele.
Ha igaz is, akkor is okoztak kb 500ezer eurós hasznot reklámmal.
Ja és ugyan ez volt a Harry Potterekkel is. Valaki mindig elrabolt egy kamionnyit a megjelenés napja előtt.
Ja és ugyan ez volt a Harry Potterekkel is. Valaki mindig elrabolt egy kamionnyit a megjelenés napja előtt.
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Modern Warfare 3-at szállító kamiont térítettek el (Hírek)
Modern Warfare 3-at szállító kamiont térítettek el (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]