28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Battlefield 4 teaser-duó

Két rövidke hangulatfokozó látott napvilágot, amelyek az egyre közeledő leleplezést népszerűsítik. A látottak alapján a szárazföldi hadviselés mellett ezúttal vízre is szállhatunk majd.

Írta: GeryG 3 hozzászólás

Az Electronic Arts és a DICE nem bíz semmit sem a véletlenre, ha a birtokukban lévő legsikeresebb sorozat új részéről van szó. A Battlefield 4 fejlesztése köztudott tény, bár a hivatalos leleplezésig még négy nap hátra van. Az idei GDC-n mutatják be a készítők az alkotást a sajtó képviselőinek, majd egy nappal később a nagy közönség számára is, ám addig is igyekeznek folyamatosan fenntartani az érdeklődést iránta. Ezért most két alig néhány másodperces teaser videót tettek közzé, amelyeken a március 27-i dátumra hívják fel ismét a figyelmünket. Az első videón egy tank látható, amint épp elindul, majd megjelenik a "Prepare 4 Battle", vagyis a készülj a háborúra szlogen. A második videó egy picit érdekesebb, azon ugyanis egy hajó csavarlapátja látható ugyanezzel a felirattal. Ez arra enged következtetni, hogy az új epizódban a szárazföldi (és feltehetően légi) csaták mellett vízre is szállhatunk majd.


Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Battlefield 4

Platform:

Fejlesztő: EA Digital Illusions CE

Kiadó: Electronic Arts

Megjelenés:
2013. október 29. PC
n/a: PS3, PS4, X360, X1

Minimális rendszerigény: AMD Athlon X2 2,8 GHz/Intel Core 2 Duo 2,4 GHz, 4 GB RAM, Radeon HD 3870 vagy GeForce 8800 GT 512 MB memóriával, 30 GB HDD, Windows Vista SP2

Ajánlott konfiguráció: Hatmagos AMD vagy négymagos Intel processzor, 8 GB RAM, Radeon HD 7870 vagy GeForce GTX 660 videokártya 3 GB memóriával, 30 GB HDD, 64 bites Windows 8

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Yourmom
Yourmom [528]
Viszont abban igazad van, hogy mostmar illene elo alni valami uj temaval.
Yourmom
Yourmom [528]
Talan mert bejon a nagy tobbsegnek?:D
limbless
limbless [650]
Ezek a spotok de Samsung nyúlások! És már ott is láma volt, miért nem tudnak ellenállni ennek a rossz pun-nak?
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (3 db)