Tavasszal jelenik meg a World Championship Snooker 2003, mely ez eddigi legrealisztikusabb biliárd lesz, amit számítógépre eddig elkészítettek. A játékban végigjátszhatjuk a teljes World Snooker Championship évadot, pluszban emellett 8-ball és 9-ball pool-t, Quickplay-t és egy speciális Trickshot-ot is kipróbálhatunk. Huszonnyolc híresség került bele a játékba, köztük Peter Ebdon, Ronnie O'Sullivan, Stephen Hendry, John Higgins, Mark Williams és Ken Doherty. Az asztal és a golyók megjelenítése fotorealisztikus, lehetőségünk lesz a lyuk nézőpontjából és egy TV közvetítés kameráiból is követni a match-et. A fizikai modellezést igyekeznek tökéletesen megvalósítani, így majd úgy érezhetjük, mintha a való életben játszanánk.
World Championship Snooker 2003
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
További képek
HOZZÁSZÓLÁSOK
Tamás82Bp 2005.12.25. 23:19 [5650]
a 2003 ban volt olyan hogy egymás utáni frame-ekbwen(2X) lőttem meg a maximomot(ezt lehet hogy nem hiszed el de esküszöm)
Csak mázli kell hozzá a belebontásoknál(és természetesen papír segítségével lőttem a maxokat),de a pozicionálást az nem segíti,csak a célzást.
a 2004 ben is voltam már nagyon közel hozzá de ott még 1sincs.
a 2004 sokkal-sokkal jobb mint az elődje(itt most főleg a grafikai és a KAMERA változásokra gondolok.
Pl azt nagyon hiányoltam a 2003 ból hogy a legjobb kameraállásból(szemből)nem lehetett nézni amint ellövi a játékos...
Csak mázli kell hozzá a belebontásoknál(és természetesen papír segítségével lőttem a maxokat),de a pozicionálást az nem segíti,csak a célzást.
a 2004 ben is voltam már nagyon közel hozzá de ott még 1sincs.
a 2004 sokkal-sokkal jobb mint az elődje(itt most főleg a grafikai és a KAMERA változásokra gondolok.
Pl azt nagyon hiányoltam a 2003 ból hogy a legjobb kameraállásból(szemből)nem lehetett nézni amint ellövi a játékos...
Christoph 2005.12.23. 22:36 [4806]
Én anno sokat játszottam a 2003-mal. A max breakem 120 körül volt. 147-et, h a fenébe tudtál csinálni???:-) A 2004 se lett rossz, de sztem túlbonyolították (főleg külsőre - menü)a 2003 egyszerű és nagyszerű volt. :-D
Tamás82Bp 2005.12.23. 07:31 [5650]
Senki nem játszik a WCS2004 el?a 2003asban 7 maximum breaket lőttem annak idején a 2004ben(amivel még manapság is játszogatok)"mindössze"145 a highest breakem.
Szücsi 2003.12.27. 21:16 [902]
Azota mar kijott. En nem tudom pontosan mikor, nekem ma lett meg. Van benne snooker, es a ket pool az csak pluszba van beleteve. Ezenkivul van meg Trickshot is. Szerintem nagyon kiraly. Nektek hogy tetszik?
A_dam 2002.11.14. 12:19 [6]
Kicsit utánaolvastam a neten. Szóval természetesen egy snooker-játékról van szó, melybe beépítettek még plusz lehetőségnek 2 pool-játékmódot is.
Már csak annyi a baj, hogy a megjelenésig sokat kell még várni!! :)
Már csak annyi a baj, hogy a megjelenésig sokat kell még várni!! :)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]
- 16:15
- Dinónak [4307]






