28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Jövő áprilisban jön a Mortal Kombat X

Pontos premierdátumot kapott a verekedős játék.

Írta: GeryG

Abban már a bejelentésekor biztosak lehettünk, hogy a Mortal Kombat X csak valamikor 2015-ben landolhat a boltok polcain. A játék folytatja a 2011-es reboot által kitaposott utat, vagyis brutális összecsapásokban lehet részünk remek grafika és könnyen tanulható irányítás mellett. Az előző résszel ellentétben ezúttal több vadonatúj harcosra (számos régi visszatérő mellett) is számíthatunk, akik kis szerencsével feldobják majd a játékot, ezen a téren ugyanis az utolsó epizódokban nem nagyon jeleskedtek a fejlesztők. Hogy miként sikerül Cassie Cage, D'Vorah, Kotal Khan, valamint Ferra & Torr bemutatkozása, arra 2015. április 17-én kaphatunk választ, ekkor érkezik meg ugyanis a játék Európába. Akit már meggyőztek az eddig látottak, az elő is rendelheti az új felvonást, ezért cserébe játszható formában megkapja Gorót is.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Mortal Kombat X
GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!