Szinte már számon tartani is nehéz, hogy hányszor halasztották el a Raven's Cry megjelenését. Mikor bejelentették a játékot, sokan még az Assassin's Creed IV: Black Flag közvetlen konkurenciáját látták benne. Nos, azóta az orvgyilkosok történet további két résszel is gazdagodott (na jó, a két játék ugye egyszerre jött néhány hete), Christopher Raven kalózhajója azonban még mindig a kikötőben rostokol. A legutóbbi állás szerint tegnap kellett volna megjelennie a Reality Pump Studios szerepjátékának, ám erre nem került sor, mostanra pedig hivatalossá is vált, hogy megint csúszik a premier. Szerencsére ezúttal nem több hónapos halasztásról van szó, "mindössze" néhány hétről, hiszen a Steam áruháza szerint az új premierdátum december 16-ra került. Ha valaki még elég bátor, hogy előrendelje a játékot, az most 10%-os kedvezményt is kap annak árából.
Megint csúszik a Raven's Cry
Tegnap kellett volna megjelennie a kalózos játéknak, ám erre nem került sor.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Raven's Cry
Fejlesztő: Reality Pump Studios
Kiadó: Topware Interactive
Megjelenés:
2015. január 28. PC
n/a: Mac, Linux, SteamOS, PS3, PS4, X360
HOZZÁSZÓLÁSOK
Artemius '89 2014.11.30. 12:54 [405]
A Black Flag-el nekem csak annyi volt a bajom, hogy az egész játék egy végtelen tutorial és nem igazán tudtam elengedni magam közbe... nagyon szét volt szabdalva. De ha kalózos hangulatú játékot akartok a Risen 2-t például tudom ajánlani :) Az első rész alapján nem gondoltam volna, hogy bele tudnak csempészni egy ennyire új élményt, nagyon tetszett :)
EvolutioN 2014.11.29. 19:14 [200]
Nekem is a Black Flag nagy kedvenc. A Rogue is nagyon tetszik, mivel nagyon hasonló a játékmenete, mint a BF-nek.
GeryG 2014.11.29. 11:38 [2379]
Hát, ha STALKER nem is, de szerintem is nagy blama lesz. Saccolok neki előlegesen átlag 60%-ot én is. :) Pedig egy jó kalózos játék nagyot szólhatna, mivel nem vagyunk velük elárasztva. Nekem pl. pont ezért tetszett nagyon a Black Flag is. Se az ACIII, se ez az új Unity nem hozott egy picit sem tűzbe, de a Black Flagbe sok-sok órát beleöltem csak azért, mert egy jó kalózos játék volt.
Skorpio90 2014.11.29. 01:24 [5530]
Könyörgöm, majd írjatok róla cikket :D Rohadt nagy szánalomnak tűnik ez a játék.
Artemius '89 2014.11.29. 01:18 [405]
Az lesz, mint a S.T.A.L.K.E.R.... húzzák, húzzák és xar lesz...
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
