28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megint csúszik a Raven's Cry [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Megint csúszik a Raven's Cry
Tegnap kellett volna megjelennie a kalózos játéknak, ám erre nem került sor.

Artemius '89
#5 Artemius '89 [405]
A Black Flag-el nekem csak annyi volt a bajom, hogy az egész játék egy végtelen tutorial és nem igazán tudtam elengedni magam közbe... nagyon szét volt szabdalva. De ha kalózos hangulatú játékot akartok a Risen 2-t például tudom ajánlani Az első rész alapján nem gondoltam volna, hogy bele tudnak csempészni egy ennyire új élményt, nagyon tetszett

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

Válasz erre

EvolutioN
#4 EvolutioN [200]
Nekem is a Black Flag nagy kedvenc. A Rogue is nagyon tetszik, mivel nagyon hasonló a játékmenete, mint a BF-nek.

The Last of Us

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2014.11.29. 11:38
GeryG
#3 GeryG [2379]
Hát, ha STALKER nem is, de szerintem is nagy blama lesz. Saccolok neki előlegesen átlag 60%-ot én is. Pedig egy jó kalózos játék nagyot szólhatna, mivel nem vagyunk velük elárasztva. Nekem pl. pont ezért tetszett nagyon a Black Flag is. Se az ACIII, se ez az új Unity nem hozott egy picit sem tűzbe, de a Black Flagbe sok-sok órát beleöltem csak azért, mert egy jó kalózos játék volt.

Válasz erre

Skorpio90
#2 Skorpio90 [5530]
Könyörgöm, majd írjatok róla cikket Rohadt nagy szánalomnak tűnik ez a játék.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Artemius '89
#1 Artemius '89 [405]
Az lesz, mint a S.T.A.L.K.E.R.... húzzák, húzzák és xar lesz...

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat