Az egész kis csapat megérkezett Kage-Sama táborához, amit egy kisebb sereg vett körül. Neki is álltunk szépen megtisztítani a terepet a katonáktól, de ez nehezebb feladatnak bizonyult, mint előzetesen hittük.
JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #12
GeryG újabb küldetésbe kezdett bele, ezúttal Kage-Sama táborában.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Shadow Tactics - Blades of the Shogun
Platform:
Fejlesztő: Mimimi Productions
Kiadó: Daedalic Entertainment
Megjelenés: 2016. december 6.
HOZZÁSZÓLÁSOK
Barthezz 2017.03.22. 08:54 [54711]
De kis rafkós vagy. :-P
Amúgy tegnap este sajnos bealudtam 10-kor, így még nem tudtam megnézni a friss videot. Lehet hétvége lesz belőle, de majd természetesen leírom az észrevételeimet, ha megvagyok vele. :-P
Amúgy tegnap este sajnos bealudtam 10-kor, így még nem tudtam megnézni a friss videot. Lehet hétvége lesz belőle, de majd természetesen leírom az észrevételeimet, ha megvagyok vele. :-P
szbszig 2017.03.21. 23:30 [33649]
SPOILER
Direkt írtam így, hogy annál nagyobb meglepetés legyen neki. :-P
Barthezz 2017.03.21. 22:12 [54711]
[spoiler]"teljes csapat"
szbszig 2017.03.21. 21:51 [33649]
Szeretnék eloszlatni egy félreértést: Ezt a dolgot, hogy a Kage-samás pálya nagyon könnyű, csak Barthezz erőltette, én nem állítottam ilyet. :-P Jó, nem sorolnám a legnehezebbek közé sem persze, de azért én is el tudtam szöszmötölni rajta jó pár óráig. Mondjuk én több achievementet is megcsináltam, elrejtettem minden hullát természetesen, meg hasonlók. ;-)
A következő pálya viszont tényleg nehéz lesz. Azaz csak az első fele, amíg nem sikerül kiszabadítani mindenkit, és nem áll össze újra a teljes csapat. Utána a második fele annak már valóban könnyű nagyon. ;-)
A következő pálya viszont tényleg nehéz lesz. Azaz csak az első fele, amíg nem sikerül kiszabadítani mindenkit, és nem áll össze újra a teljes csapat. Utána a második fele annak már valóban könnyű nagyon. ;-)
Barthezz 2017.03.21. 20:07 [54711]
Amúgy a főoldalra nem teszed ki? :D
Egyébként nyilván az játszik közre nálad, hogy nem egyben darálod a játékot, így kiesel a gyakorlatból a nagy Resident Evil-özés közben. :P Ez tényleg a legkönnyebb küldetés volt a 2. után, érdekes mód viszont volt olyan pálya, ahol te oldottad meg gyorsabban és én pöcsöltem el rajta többet. ;-)
A következő pálya elég kemény lesz és nem csak a nehézség miatt, szóval így készülj. :-)
Egyébként nyilván az játszik közre nálad, hogy nem egyben darálod a játékot, így kiesel a gyakorlatból a nagy Resident Evil-özés közben. :P Ez tényleg a legkönnyebb küldetés volt a 2. után, érdekes mód viszont volt olyan pálya, ahol te oldottad meg gyorsabban és én pöcsöltem el rajta többet. ;-)
A következő pálya elég kemény lesz és nem csak a nehézség miatt, szóval így készülj. :-)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]