Amúgy tegnap este sajnos bealudtam 10-kor, így még nem tudtam megnézni a friss videot. Lehet hétvége lesz belőle, de majd természetesen leírom az észrevételeimet, ha megvagyok vele.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Kapcsolódó tartalom: JátszóDome: Shadow Tactics - Blades of the Shogun #12
GeryG újabb küldetésbe kezdett bele, ezúttal Kage-Sama táborában.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Jó, nem sorolnám a legnehezebbek közé sem persze, de azért én is el tudtam szöszmötölni rajta jó pár óráig. Mondjuk én több achievementet is megcsináltam, elrejtettem minden hullát természetesen, meg hasonlók.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Ez tényleg a legkönnyebb küldetés volt a 2. után, érdekes mód viszont volt olyan pálya, ahol te oldottad meg gyorsabban és én pöcsöltem el rajta többet.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
(de valójában csak azért bénázok, hogy ne speedrunos 10 perces videóim legyenek, hanem szép hosszúak...
)

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
De a kövi napokban ennek is nekiesek végre.
Szóval mondjuk jövő hét elején várható a video. De ha tényleg 15 perc van belőle hátra, akkor kb. megint születni fog egy háromnegyed órás video, amit végig quickloadolok... 
Ebből a pályából kb. 15 perc van hátra, szóval nem kell túl sok időt szánnod a befejezésre.
A kövi küldetés viszont meglehetősen hosszú és nehéz lesz, ott úgy készülj. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Én Takumát csak csalogatni használom, illetve a szamurájokat stunolom vele, de egyébként az első pálya kivételével senkit sem lőttem le vele eddig. ...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Erre én nem is gondoltam, de tényleg vicces, bár nyilván ahogy magad is mondtad, rajzfilmszerű megoldás, mintsem realisztikus.
--> helyesen: "eszbészig"
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.