28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

E3 2017

Xbox One-ra jelenik meg először az Ashen

Új trailer érkezett az Aurora 44 játékából.

Írta: Dino

Már a két évvel ezelőtt E3-on bemutatták az Ashent, amely egy sajátos látványvilággal rendelkező, kissé a rajzfilmszerű vizuális vonalat képviselő akció-RPG-nek ígérkezett. Az Aurora 44 projektje nem veszett el, még az idén megjelenik - konzolra először a Microsoft gépeire -, és egy friss trailert is kiadtak belőle.

Az Ashen világában nem süt a nap, a hamu borította tájon az egyetlen természetes fényforrást a vulkánkitörések jelentik. Ebben a környezetben kell megtalálnunk a megfelelő szövetségeseket, hogy táborunkba kísérve őket közösen éljük túl a megpróbáltatásokat.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!