28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

A Bigbenhez került a Tour de France

Írta: GeryG

Hosszú évek óta a Focus Home Interactive gondozásában jelent meg a Cyanide bringás játéka, a Tour de France, valamint ennek PC-re szánt, sokkal inkább a menedzsment részre koncentráló Pro Cycling Manager változata.

A legfrissebb hírek szerint azonban a jövőben már egy másik kiadó, a Bigben felel a játékért. A váltás oka is egyszerű: a fejlesztő Cyanide stúdiója is a Bigben alá került még tavaly májusban. Arról egyelőre nincs hír, hogy ez mennyiben befolyásolhatja a széria jövőjét.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!