Holnap, augusztus 17-én este 6 órakor veszi kezdetét a Guild Wars 2 következő kiegészítőjének, az End of Dragonsnek első bétája. A 21-éig tartó teszt során három elit specializáció lesz kipróbálható.
Az első a necromancer - harbinger, a vadnyugati pisztolyforgatókat megidézve, egyúttal vándorgyógyszertárasként is működve, elixíreket kotyvasztva.
A második a mesmer - virtuoso nevet viseli, és telekinézist, valamint egy kardot használ.
Végül a harmadik a guardian - willbender, Cantha trónjának védelmezője, a Weh no Su őrzője.
A bétához bárki csatlakozhat, így azok is, akik a Guild Wars 2 ingyenes verziójával játszanak. A fejlesztők ma este 9 órai kezdéssel pedig részletes bemutatót is tartanak a béta tartalmáról. Ezt Twitchen lehet követni.
Összesen három bétateszt várható, a másodikra szeptember 21-25. között kerül majd sor, a harmadikat pedig október 26-30. között tartják. Mindegyikben három-három további elit specializációt fednek majd fel.