Lassan ideje lesz tényleg révbe érnie a Pieces Interactive-nál készülő Alone in the Darknak, mert már többször is elhalasztották a premierjét. A világ egyik leghíresebb játékának feltámasztása nem kis feladat, ehhez a készítők hollywoodi színészek segítségét is kérték. David Harbour és Jodie Comer alakítja a két főhőst, a színészek pedig meg is szólaltak a játék legújabb kedvcsinálójában.
Az alábbi két és fél perces videóban ők és a készítők mesélnek a játékról, az eseményeknek helyszínt adó ódon kastélyról és annak kísérteties környezetéről. A két hollywoodi sztár pedig a tetteink alapján formálódó sztoriról és annak többféle befejezéséről beszél, illetve azokról a szereplőkről, akikkel a sztori során találkozni fogunk.
Ha minden a tervek szerint alakul, akkor már tényleg csak néhány hét választ el minket a premiertől. Az ugyanis március 20-án lesz esedékes PC-n, PlayStation 5-ön és Xbox Series X/S-en.
