28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Far Cry 1.1 patch

Írta: Madrac 7 hozzászólás

Meg is jelent az első javítás az akciójátékhoz, mely rengeteg kisebb változtatást tartalmaz. Az egyjátékos részbe belekerült a célzás és guggolás funkciókhoz is egy kapcsoló, így nem kell folyamatosan nyomni a gombot, sok apróbb hibát is javítottak, valamint már nem fagy meg töltés közben a játék. Javítottak egy MI hibát is, mely miatt nem működött néha az autobalance funkció, most már töltéskor nem a föld fölött jelenünk meg picivel és már jobban tárolja el az MI adatait is mentéskor.
A többjátékos részben is történek változások: a beépített csalás elleni védelem mostantól alapba ki van kapcsolva és a Punkbuster működik helyette, ebből kiderült, hogy megjelent a támogatása is ennek az anti-cheat szoftvernek és az All Seeing Eye-nek is. Javítottak a netkódon is, így a járművek sokkal kisebb sávszélességet vesznek le és a letelepített fegyverek se kreálnak felesleges packet-eket. A 26,5 megás javítás elérhető szerverünkön.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Far Cry

Platform:

Fejlesztő: CryTek

Kiadó: Ubisoft

Forgalmazó: Automex

Megjelenés: 2004. március 26.

Minimális rendszerigény: Pentium III/Athlon 1 GHz, 256 MB RAM, 64 MB-os DirectX 9.0b kompatibilis videokártya, 4 GB HDD, 16xCD/4xDVD

Ajánlott konfiguráció: Pentium 4 2 GHz/Athlon XP 2000

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Peeter
Peeter [5697]
Valaki mondja már meg honnan tudnám letölteni azt a patchet, amelyik engedélyezi a quicksave-t és quickloadot.Vagy legalább a verzió számot mondjátok meg.Köszi.
Daedalus
Daedalus [2284]
Amugy tudtomal van 1.3-as patch is ami már sokat segít a gamenek (nemugy mint 1.2), de a te esetedben sztem mashol lehet a gond.

Mindenesetre 1.3-patch nem árthat.
drogba0
drogba0 [3]
Az a gondom, hogy hiába kattintok a Next-re, nem reagál, pedig az 1.1 már fenn van, de nem javította ki a hibámat: JÁTÉK KÖZBEN -mostanában rendszeresen - LEFAGY ÉS VISSZALÉP AZ XP-be AHOL A KÖVETKEZŐ ABLAK FOGAD: CRITICAL EXCEPTION.

Nem tudom mi a franc lehet ez, HELP PLZ!!!
MukiJames
MukiJames [23]
Kar, hogy a propagandaszoveggel ellentetben a patchelt verzioval is elofordul meg neha a palyak kozti toltes kozbeni lefagyas... :(
havasy
havasy [711]
Én is bekaptam;-)
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (7 db)