Biztosan sokan várják már régóta ezt a pillanatot, aranylemezre került végre az id Software legújabb akciójátéka a Doom III. Az amerikai boltok polcaira már augusztus 5-én felkerül a játék, de Európában kicsit késni fog, Angliában már 6-án megérkezik a tervek szerint, míg a közép-európai térségbe csak 13-án kerül.
Közreadták a hivatalos ajánlott konfigot is, amin már jól fog futni a program: 2GHz-es Intel vagy AMD proci, 512MB of RAM, Radeon 9800/GeForce FX 5600 vagy jobb, 5 csatornás hangkártya hangfalszettel (Sound Blaster Audigy 2). A következő videokártyákat támogatja a Doom III alapban: GeForce 3, 4, 4MX, FX, 6800 + ATI Radeon 8500, 9000, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800, X800. Akinek más van, maximum imádkozhat.
Aranylemezre került a Doom 3!
Elkészült végre a klasszikus Doom sorozat legfrissebb tagja.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
DOOM III
Platform:
Fejlesztő: id Software
Kiadó: Activision
Forgalmazó: Automex
Megjelenés: 2004. augusztus
Minimális rendszerigény: Pentium IV/Athlon 1,5 GHz,384 MB RAM, 64 MB-os 3D kártya, Windows 2000/XP, 2,6 GB HDD
HOZZÁSZÓLÁSOK
Locutus 2004.07.15. 01:06 [203]
ok. Bár a gamestar is irta.
Zup 2004.07.15. 01:04 [2161]
http://doom3.gamedox.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=161&mode=&order=0&thold=0
Eric 2004.07.14. 22:44 [20761]
Még szerencse, hogy a csőposta típusú szállításnál van modernebb megoldás is az ilyen jellegű áru A pontból a B-be juttatására...
Mert egyébként ilyen esetekben ez tuti bejönne. :-(( Amire ennyit vár az ember, azzal általában még ilyen plusz extrák is simán megtörténnek az utolsó pillanatban.
Mert egyébként ilyen esetekben ez tuti bejönne. :-(( Amire ennyit vár az ember, azzal általában még ilyen plusz extrák is simán megtörténnek az utolsó pillanatban.
dekklas22 2004.07.14. 22:41 [82]
Augusztus .10 Jelentés
A hajó ami Doom3-mat szállítota a konténerben elsüllyedt Vihar következtében a Írországtól 250 km délre.
:-D:-D:-D
A hajó ami Doom3-mat szállítota a konténerben elsüllyedt Vihar következtében a Írországtól 250 km délre.
:-D:-D:-D
Eric 2004.07.14. 22:40 [20761]
Szerintem a jelenlegi középkategórián(pl. 9600PRO/XT) simán futni fog. Biztos nem ultrahigh beállításon, de 1024x768-ban közepes beállításokon szerintem simán fog menni.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:32
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [1]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 18:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15134]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]
- 16:17
- GG - GameGuess játék [989]