28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hardver

Sapphire RADEON TOXIC X800

Írta: Dino

A Sapphire bejelentette az ATI Radeon X800-as grafikus processzorára épülő új kártyacsaládját, a Sapphire RADEON TOXIC X800-at. A megszállott játékosokat megcélzó kártyák designja is egyedi: a kék nyákon egy óriási méretű, nagyteljesítményű, de ennek ellenére halk, narancssárga színben pompázó hűtő található. A túlpörgetést támogatja a kártya mellé járó Automatic Performance Enhancer szoftver, mely a hardware vagy a firmware megváltoztatása nélkül növeli a kártya teljesítményét. A 0,13 mikronos, low-K technológiával készülő, 160 millió tranzisztort tartalmazó Radeon X800 Pro chip mellé 256 MB került a kártyára a legújabb GDDR3-as memóriából. A kártya extra tápellátást is igényel.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!