28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Xpand Rally demo

Írta: Madrac 17 hozzászólás

Megjelent az Xpand Rally többjátéko demója, melyben három pályán száguldhatunk kétféle autóval arcade és szimulációs módban is LAN-on és interneten. A 147 megás fájl letölthető innen.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Xpand Rally

Platform:

Kiadó: Techland

Forgalmazó: N-Tec

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Damrod
Damrod [1]
Hali! Tud valaki használható filter settingset a Richard Burns Rallye-hoz? Kormánnyal játszom, Logitech Wingman FORMULA FORCE GP-vel. Segítségeteket előre is köszönöm!
okoska3000
okoska3000 [12750]
Skoda is van hozzá... valamelyik újságmellékletre felraktak valami 50 darabot...
okoska3000
okoska3000 [12750]
ott a Rally Trophy, ráadásul ezernyi kiegészítő autó készült hozzá, ami felinstallálható a game-hez... régi bogárhátú, meg rengeteg régi design autó, mondjuk új is, pl. a legnehezebb fokozaton a Subaru Impreza WRC-vel toltam végíg... :)
NisMaster
NisMaster [1956]
Én mondjuk igazából olyanra godnoltam, amiben csak ilyen régebbi típusú autók vannak. Ilyen 80-as évekbeli rally. :-)
Loeb
Loeb [1280]
Neeeem, netröl lehetett leszedni hozzá, de azt ne is kérdezd hogy honnan mert már nagyon régen volt. A Lada talán még megvan nekem valahol.
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (17 db)