28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

E3 2005

Bejelentették a Snow-t

Írta: Madrac

A 2K Games, a Take-Two Interactive egyik alvállalata, bejelentette a Snow című valósidejű stratégiát, mely egy pénzsóvár bűnszövetkezetek által uralt világba visz el bennünket. A 2006-ban megjelenő játékot a Frog City fejleszti PC-re és Xboxra. A játék látható lesz az E3-on is, itt talán majd több információ kiderül róla.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Snow

Platform:

Fejlesztő: Frog City Software

Kiadó: Take 2 Interactive

Megjelenés: 2006.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Még nincs hozzászólás, légy Te az első!