28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Heroes of the Pacific videó

Írta: Madrac 5 hozzászólás

Egy videó és pár kép jelent meg a Heroes of the Pacific című repülőgépes akciójátékról. A játékban sok második világháborús csatát újrajátszhatunk majd, melyek a Csendes-óceáni térségben zajlottak. A rövid 3 megás videó elérhető szerverünkön.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Heroes of the Pacific
  • Heroes of the Pacific
  • Heroes of the Pacific
  • Heroes of the Pacific
  • Heroes of the Pacific
  • Heroes of the Pacific
  • Heroes of the Pacific
  • Heroes of the Pacific

Heroes of the Pacific

Platform:

Megjelenés: 2005. november 4.

» Tovább a játék adatlapjára

HOZZÁSZÓLÁSOK

Sky fighter1234
Sky fighter1234 [3]
Én felraktam tök jó!Igaz én minden játékot szeretek amiben van vadászrepülő!nekem el is indul csak az a baj hogy minden küldetés végén vagy ha ki akarsz lépni CSAK A KÜLDETÉSBŐL akkor kilép az egész játékból.De egyébként tök jó.Ja és ha valaki tud ojan honlapot ahonnan le lehet tölteni vadászrepülős játékot az írjon.Mind 1 hogy demó vagy egész,ha valaki tud ien honlapot az írjon ide vagy e-mailt ide .
Porker
Porker [8000]
A grafika nem rossz, bár a szárazföldön, támaszpontokon való bombázás utáni robbanás..pfff0
Pras
Pras [5492]
Uff. :( Kár érte. Pedig szépen nézett ki...
Paladin73
Paladin73 [387]
Hát, mivel a "repülőgépes akciójáték"-nak titulálják, kétlem, hogy túl komoly lenne.
Pras
Pras [5492]
Üdv.

Világháború, repülés. Ezzel a kettővel már megnyertek. Számomra egy kérdés maradt megválaszolatlanul, amire viszont mindenképp kíváncsi vagyok - megjegyzem, a videókat még nem néztem meg.
A kérdés: A progi árkád öldmegazösszessetaztágyerevissza-lesz, vagy Il-2-verő?
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (5 db)