Az id Software, a Raven Software és az Activision is megerősítette, hogy elkészült a Quake 4 és világszerte október 18-án a boltokba kerül. A játék a Doom 3 továbbfejlesztett motorját használja és a története egyenes folytatása a második résznek a hármast átlépve. Természetesen az egyjátékos rész mellett nem maradhatott ki a multi sem, de ez már nincs kihegyezve rá mint elődje.
Kész a Quake 4
Elkészült a sokak által várt akciójáték-sorozat legújabb tagja.
Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!
Quake 4
Fejlesztő: Raven Software
Kiadó: Activision
Forgalmazó: Automex
Megjelenés:
2005. október 21. PC
n/a: X360
Minimális rendszerigény: Pentium IV 2 GHz/Athlon XP 2000+, 512 MB RAM, 64 MB-os DX9.0c kompatibilis videokártya, 2,8 GB HDD, DVD-ROM
HOZZÁSZÓLÁSOK
rdp666 2005.10.25. 02:56 [24]
hat en most szivesen irnam, h biszti tok jo lesz, de sajna szerintem se... :-(
sztem teljesen doomIII filingje lesz... ami nem lenne baj, ha doom4 lenne a neve...
amiko a kepeket meglattam, aszt hittem, h 1 doom kiegeszitot latok... meg en mar megszoktam, h quake, akko a haverokkal gyepaljuk 1mast, es nem en megyek egyedul a szornyek ellen...
en speciel joban orulnek, ha a 3. reszt folytattak volna...
de persze azert eszt se fogom kihagyni...!!8-)
sztem teljesen doomIII filingje lesz... ami nem lenne baj, ha doom4 lenne a neve...
amiko a kepeket meglattam, aszt hittem, h 1 doom kiegeszitot latok... meg en mar megszoktam, h quake, akko a haverokkal gyepaljuk 1mast, es nem en megyek egyedul a szornyek ellen...
en speciel joban orulnek, ha a 3. reszt folytattak volna...
de persze azert eszt se fogom kihagyni...!!8-)
Neurotoxin 2005.10.05. 10:39 [1484]
Hehehe. Én sem vagyok vmi bizakodó, de a modellek elég izmosra sikerültek és nem kis pozitívum a szememben, hogy ott folytatódik a történet ,ahol a 2.ban abbahagyták.
Ennek ellenére még mindig Q3as pólóban fogok rohangálni>:-]
Ennek ellenére még mindig Q3as pólóban fogok rohangálni>:-]
Eric 2005.10.05. 10:33 [20761]
Én sem számítok sok jóra. De lehet, hogy annál jobb lesz! :-)
georgee 2005.10.05. 09:50 [1990]
Hat en tartok tole, hogy nem lesz nagy durranas de ne legyen igazam!
@Slider@ 2005.10.05. 08:49 [3121]
Hehehehe
Ez biztos dúrva lesz!
Kész csoda, hogy a mai világban most fog megjelenni!
Ez biztos dúrva lesz!
Kész csoda, hogy a mai világban most fog megjelenni!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]