28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a Command & Conquer regény (Hírek)

kissmas
#5 kissmas [293]
Talán még el is olvasom. Már ha egyáltalán lesz magyar fordításban is. A filmről meg. Mind a háramt meg kellene csinálni részenként külön.

Intel Celeron 2,8 GHz, ATI Radeon 9600 XT, 1,00 GB RAM, HD 150 GB, Abit IS7-E Motherboard

Válasz erre

Yossarian
#4 Yossarian [229]
Jó lenne. De csak az első rész stílusában. Az volt az igazi.

Okulj, ha látod, hogy gyűjtenek a méhek! S nincs soha egy vasuk, csoda, hogy megélnek!

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2007.04.27. 15:28
Germinator
#3 Germinator [29908]
szerintem nem kell sokat várni, hogy film is legyen belőle

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Yossarian 2007.04.27. 14:49
Yossarian
#2 Yossarian [229]
Nemrég eszembe is jutott, hogy ebből vajon miért nincs könyv. Most már van.

Okulj, ha látod, hogy gyűjtenek a méhek! S nincs soha egy vasuk, csoda, hogy megélnek!

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Készül a Command & Conquer regény (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat