28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Heroes of Might and Magic Kingdoms (Hírek)

VodevilX
#14 VodevilX [11345]
Elvileg "early 2008" a béta kezdése, ehhez képest azt olvasom mindenhol, hogy még semmi. Kár, kíváncsi vagyok, szóval remélem őszig lesz valami a dologból.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Aruns
#13 Aruns [7073]
e-bay meg egyéb elekronikus helyeken is biztos elérhető lesz majd (kérdés, hogy érdemes-e megvenni ezt a kiadást)

Személy szerint még mindig nagyon sokat játszom számítógépes játékokkal és ez valószínűleg meg is marad életem végéig, de az extra verziók és a körítés már nem érdekel (helyhiány miatt sem, többszáz könyvem is be van dobozolva muszájból, ládányi dobozokat nem tudok hova tenni)

A legnagyobb extra kiadásom egy US verziós szó szerint koffernyi progi volt: jópofa dolog, de a felárat nem éri már meg nekem, úgysem használom, ami benne van (max ha póló virít benne vagy pendrive)

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2007.12.15. 02:13
Morello
#12 Morello [5412]
Sztem a 4 is jó lett! Igaz h kicsit tényleg más lett mint a többi, de nekem tetszett.

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2007.12.16. 11:48
Lovi Tommy
#11 Lovi Tommy [8084]
Kinek a pap, kinek a pappné...A 4-nek vhogy nem volt meg az a feelingje, ami miatt a 3-mal még ma is játszok néha

Válasz erre

somesz83
#10 somesz83 [3336]
Érdekes, nekem ez az 5 - ik rész kavarta fel a gyomrom.

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2007.12.16. 11:48
Lovi Tommy
#9 Lovi Tommy [8084]
A 4-et nagyon elszúrták megvettem a két kieggel, egy hét után már szörnyülködtem, hogy milyen rosszra sikerült,úgyh nekem a 3 maradt a best

Válasz erre

Aruns
#8 Aruns [7073]
Régen a 3 DO-nak is megvolt az a "jó szokása, hoy az ezredik rókabőrt is lehúztaa sorozatról (lásd pl. chronicles), ez a sokadik kiadás gondolom erre hajaz

Egyébként én még mindig a 3-mal játszom, ha van időm, 4. és 5. kimaradt. Ha normális áron kapható lesz, lehet hogy a 4. és 5. részek és kiegek miatt magam is beszerzem.

Válasz erre

sipec
#7 sipec [19623]
uhh fanatikusoknak?

Válasz erre

VodevilX
#6 VodevilX [11345]
Ezt elfogadnám, de sztem ilyet csak az ubi shopból vehetsz :\

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Myrddraal 2007.12.14. 13:27
somesz83
#5 somesz83 [3336]
Szép! Én lemaradtam a 4 - nél.

Válasz erre

Előzmény: Myrddraal 2007.12.14. 13:27
Myrddraal
#4 Myrddraal [255]
Én erre a Complete Edition-re is eléggé kiváncsi vok, itt van egy kép a doboz tartalmáról, egész komolynak tűnik

What is locked, can be opened. What is hidden, can be found. What is yours, can be mine...

Válasz erre

Aruns
#3 Aruns [7073]
Kivi leszek, milyen lesz a végeredmény

Válasz erre

VodevilX
#2 VodevilX [11345]
Na ez jó hír! Örülök, hogy nem halt meg a sorozat a 3DO-val együtt. Sőt az UBI-nál nagyon jó kezekben van!!

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Heroes of Might and Magic Kingdoms (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat