28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Golden Axe Beast Rider (Hírek)

Sturmgewehr
#9 Sturmgewehr [7161]
Ezt is csak bőrrel tudják eladni?

Válasz erre

somesz83
#8 somesz83 [3336]
Ez mekkora poén! Golden Axe, Istenem, elősször játéktermi gépen játszottam vele a Balatonon. Mindig könyörögtünk bátyámal szüleimnek, hogy adjanak egy 20 - ast (vagy tízest, már nemtom), hogy játszhassunk.

Aztán persze PC - n végitoltuk vagy 100x! Én voltam a törpe, bátyám a manusz, nővérem a csaj.

A "málnás cigányokat" de utáltam benne! Azt ni, amelyik éppen püföl!

Kár, hogy PC - re nem jön ki. Pedig jó tenne a silány h&s felhozatalnak. Kb. a Severance óta semmi érdemleges nem jött ki!

Válasz erre

-T0ng-
#7 -T0ng- [1675]
Hm...a Golden Axeot én is nagyon szerettem régen az viszont egy kicsit fáj hogy ez nem az.Ott volt törp is meg nagy szöke herceg meg amazon meg erdő ez meg csak csinos poligonpopsiju amazon. Meglovagolja egyfelől az Age of Conan sikerét majd egyfelől a világ néhány képen igencsak Conanes a másik meg a bögyös barbárhölgy...Én a szegában azóta nem bizom hogy olyan csunyán átváták a pcseket az Iron Mannel...nagyon vártam a játékot és ps2es portnak megfelelő minőségü játékot adtak ki amit nem hiszem hogy ugy utközben nem vettek észre hogy ez nem az igazi...mert ennyi erővel meg se jelent volna és ugyan ez lesz a hulkal is:S Félek ezek után hogy Az uj alien játékból igy mi lesz majd...lehet hogy turok:S

Válasz erre

Razor03
#6 Razor03 [14703]
Én is imádtam régen a Golden Axe-ot..továbbá mai napig hackn'slash fan vagyok, szóval várom.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

retek2
#5 retek2 [1277]
belolem a bizakodasnal sokkal tobbet hozott ki a video,sztem irgalmatlan jo!viszont az en "klasszikus" gepemen tuti nem fog menni,szal reszemrol nem problema,ha elhuzzak a pc-s verziot meg egy jo ideig

Üdvözlettel:A hang az Ön fejében,amely akkor szól Önhöz,ha olvas valamit

Válasz erre

MagicMoment
#4 MagicMoment [17778]
egyelőre csak ps3 és xboxra készítik.

Válasz erre

Előzmény: Mr. Freeman 2008.06.01. 15:13
Mr. Freeman
#3 Mr. Freeman [24]
Felteszek egy sablonos kérdést: PC-re mikorra várható?

ZAKKANT a nevem, mert mindig zsong a fejem! :D

Válasz erre

Playbahnosh
#2 Playbahnosh [482]
Wow, a Golden Axe az egyik kedven játékunk volt még anno nagyonrégen +-2 év.
A vidó alapján eddig bizakodom, legalábbis érdekesnek néz ki. Meglássuk mi lesz belőle.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Golden Axe Beast Rider (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat