igi2-on egy kis segitseg kellene mivel elakadtam a prison escape palyan megcsinaltam az 5 kuldetest es a hatodikkal van bajom kinyirtam mindenkit de nemtok tovabb menni mit kell tennem vaggy hova kell mennem ha valaki tud segiteni akko megkosszonnem


Fórum » Beszélgetés a játékokról


sakálemberek...
!Nálam ha nem hal meg az ürge egy lövéstől riaszt mindenkit a legkissebb zajra is felfigyelnek hullát látva elkezdenek keresni!
NO COMMENT
DEBRECEN és semmi más, győzni fogunk KITARTÁS!!!
AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.