28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudeki

Sawyer
#51 Sawyer [1027]
Na most már látom mi az a Sudeki. Csak az egyensúlyért: Szeretsz makettezni?

A filmre ne úgy tekints, mint egy szórakozás, - hanem mint művészet!

Válasz erre

Bzs007
#50 Bzs007 [105]
Már megvan az a rész.

De utána a robotos az jó, meg Shil vagy kinek a másodcor kapot cuca.

"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"

Válasz erre

Bzs007
#49 Bzs007 [105]
PLS valaki segítsen

"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"

Válasz erre

Bzs007
#48 Bzs007 [105]
HI all
Én ott akadtam el amikor 4-n megyünk. Legyöztem a a Farkast(boss). És a zöld cucot is megszereztem. Mit csináljak??

"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"

Válasz erre

Syke
#47 Syke [16]
Az előző probléma megoldódott, mostmár csak 1 totemet nem találok.
Van vmi térkép a ládákról?
Mindig ugyanazok a dolgok vannak a ládákban vagy játékonként más és más?
Hol lehet Eden Corallt ütni?

csak ennyi

Üdv: Syke

Fire,fire,fire...

Válasz erre

Syke
#46 Syke [16]
Üdv!

A különböző totemeket amiket gyüjteni lehet ugye egyszerre érdemes betenni az oltárba? Mi van ha a 4 böl egyet már beletettem (ugye az elején Tallal)? Ki tudom venni?

Üdv: Syke

Fire,fire,fire...

Válasz erre

cINC2
#45 cINC2 [3764]
"Tal az üt magától is?" Ha nem épp őt irányítod, akkor igen.

"Ilyen hülye a szinkron benne?" Szerintem tökéletesen érthető, talán te vagy béna.

"Gamepaddel lehet nyomni?" Passz.

Ennyi idő alatt szerintem mindegyikre rájöhettél volna.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2005.12.24. 01:10
GustyX
#44 GustyX [7048]
Az én problémámon nem tudna valaki segíteni?
Nagyon hálás lennék, köszönöm!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

cINC2
#43 cINC2 [3764]
Szerintem először nézz szét, mielőtt felesleges kérdéseket tennél fel...

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Jay
#42 Jay [74]
Olyan helyen vagyok aminek van több szintje, és valami professzort kell keresni. Melyik szinten keressem?

Válasz erre

Jay
#41 Jay [74]
Én viszont tanácsot szeretnék kérni. Ott tatok hogy Bukival és Ailish-al ki kell menni a falujukból, legyőzök mindenkit, majd eljutok egy olyan helyre ahol a földből kinő egy főellenség, lövöm összevissza, de mindig visszanő az élete(és még nehéz is mert sokan vannak). Van valami jó tipp hogy, hogy kéne legyőzni?

Válasz erre

Jay
#40 Jay [74]
Ott elvileg a terem két szélén van egy-egy dolog amit Ailishal kell elvarázsolnod (F, Majd bal egérgomb), utána Tallal rá kell tolnod a kék kockákra.

Válasz erre

Előzmény: Vinc 2006.01.02. 20:28
Vinc
#39 Vinc [3]
Viszont ott rögtön utána mikor Tallékkal átvergődtem azokon a benga szörnyeken és bemegyek egy terembe ahol közepén van egy nagy kör, körülötte négy kicsi és sok tologatós oszlop... Ott mit kell csinálni?

Válasz erre

Vinc
#38 Vinc [3]
Bocsi már megoldottam.

Válasz erre

Vinc
#37 Vinc [3]
Hali! Amikor bemegyek a pókos barlangokba ott van egy rész ahol Bukiékkal valami Dragon szobán kell keresztül menni. Középen van egy sárkányszobor, körbe meg egy út ami helyenként hiányos. Elcoval lazán átrepültem a lyukak felett Bukival viszont nemtom mit kell csinálni??? Please help me!

Válasz erre

Jay
#36 Jay [74]
Köszi

Válasz erre

Előzmény: cINC2 2006.01.02. 13:27
cINC2
#35 cINC2 [3764]
Ha jól emlékszem, a roncs hajójából kell visszaszerezni pár cuccot. Az is ott van a tengerparton valahol(nézz hátra, ha a halásznál vagy, és látni fogod). Bukival le kell menni valahol.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: Jay 2006.01.02. 13:16
Jay
#34 Jay [74]
Azt írja hogy keressem meg a transzportot Illumina Castleba. A nyíl elvileg egy halászra mutat, de nem tudom mit kell csinálni vele.

Válasz erre

Előzmény: cINC2 2006.01.02. 12:09
cINC2
#33 cINC2 [3764]
Passz, nézd meg a quest log-ot.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: Jay 2006.01.02. 11:24
Jay
#32 Jay [74]
Most tartok ott hogy vissza jöttünk a mi világunkba, ott beszélgettek egy kicsit. Lemegyek de a nyíl elég furcsán mozog, ezért nem tudom hogy hová kell menni. Meg tudja valaki mondani?

Válasz erre

Jay
#31 Jay [74]
Nem tudja valaki hogy játék közben miért rakja le a tálcára?

Válasz erre

Jay
#30 Jay [74]
Melyik könyvtárba találhatom meg az elmentett játékokat?

Válasz erre

GustyX
#29 GustyX [7048]
Ma feltettem végre én is, de már az elején "elakadtam".
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy egyből szmbejött néhány negatívum és adódott néhány kérdés.
Tal az üt magától is?Ha nem nyomok semmit, akkor is elkezdi csépelni a jó népet(practice-ben).
Ilyen hülye a szinkron benne?Nekem (elvileg)normal-ra van állítva a szöveg sebesség, de érthetetlenül gyorsan gagyognak.
Gamepaddel lehet nyomni?
Remélem tudtok segíteni, mert érdekelne a játék, grafika nagyon bejön.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Jay
#28 Jay [74]
Köszi

Válasz erre

Előzmény: cINC2 2005.12.11. 20:51
cINC2
#27 cINC2 [3764]
A különböző színű ládákat a helyükre kell tolni, az egyik láthatatlan.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: Jay 2005.12.11. 20:09
Jay
#26 Jay [74]
Ott vagyok hogy végre mind a négyen együtt voltunk egy ideig, utána Elco és Buki felmennek valahova és csak ketten maradunk. Bemegyek egy nagyobb terembe, pókok támadnak rám, legyőzöm őket, de utána mit kell csinálni?

Válasz erre

Jay
#25 Jay [74]
Köszi. Meg van

Válasz erre

Előzmény: cINC2 2005.12.10. 21:03
cINC2
#24 cINC2 [3764]
Nyomd le az F-et, nézz rá a lebegő sárga izékre, és nyomjd le a bal egérgombot. Ezt jól megmondtam, mi?

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: Jay 2005.12.10. 13:47
Jay
#23 Jay [74]
Találkoztam Ailish-al, visszamegyünk oda ahol legyőztem azt a trollt, ott szétlövöm azokat a hordókat, azzal ki van pipálva az első feladat, de a másodiknál mit kell csinálni?

Válasz erre

Jay
#22 Jay [74]
Köszi. megcsináltam.

Válasz erre

Előzmény: cINC2 2005.12.09. 19:28
cINC2
#21 cINC2 [3764]
A halász "garázsával" szemben van egy kék ház, ott beszélni kell a szolgálóval, majd menj a világítótoronyhoz, és ott lesz Ailish.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Jay
#20 Jay [74]
Most öltem meg azt az ogrét az elején, utána egy faluba megyek: na ott nem tudom merre kell menni vagy kit kell keresni mert az a rohadt nyíl egy kicsit szeszélyes. Meg tudja mondani valaki, hogy hova kéne mennem?

Válasz erre

kEnAcE
#19 kEnAcE [9563]
Nem nem rémlik. Olyan jelentéktelen kis szarfasz lehettél, hogy senki nem emléxik már rád. Ha kirúgtak biztos megérdemlted.
Don't hate the player, hate the game!

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: sorry 2005.12.04. 09:05
alitak
#18 alitak [1]
Hi! Elkezdtem tolni a Sudekit, szerintem nagyon baró játék. Sajnos azonban elakadtam. Mo templomából nem tudok továbbjutni. Legyaktam egy kiló pókot, de nem tudom merre kell továbbmenni abból a teremből, ahol fel lehet menni vmi "tábortűzhöz".Ha vki tud, plz help. Köszi!

"A vér olcsó, az olaj drága" by Ossian

Válasz erre

C_Joker
#17 C_Joker [1401]
Igazából ha én lettem volna a kiadó/fejlesztők helyében nem adtam volna a GS-nek a játékot.

Válasz erre

Chrono
#16 Chrono [3424]
gamestar

!!! El Gigante Madrid !!!!

Válasz erre

Előzmény: Qper 2005.12.05. 20:38
Qper
#15 Qper [336]
jól láttam, hogy v.melyik magyar gamerlap melléklete ez a progi?

Nem hiszek a női nemben....Csak a női igenben

Válasz erre

C_Joker
#14 C_Joker [1401]
Pont ide kell neked OFF-olni?? egy olyan topicba ahova alig írnak?? Szánalom...pff

Válasz erre

Előzmény: sorry 2005.12.04. 09:05
cINC2
#13 cINC2 [3764]
Pedig attól már annyira nincs messze a vége.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.12.04. 08:41
sorry
#12 sorry [7]
Itt egy kis segítség!Sió tomi
Na, beugrott?

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.12.04. 08:41
sorry
#11 sorry [7]
Hé haver!
Emlékszel rám?Akit kirugattál.
Gondolom röhögtél a markodba.Remélem te örültél.
De ezt még megbánod!

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.12.04. 08:41
kEnAcE
#10 kEnAcE [9563]
Én úgy egy félévvel ezelőtt, mikor kijött kipróbáltam, jó volt, de abba hagytam, mikor találkoztam az alteregóimmal.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

C_Joker
#9 C_Joker [1401]
ok, kiprobalom.kössz

Válasz erre

Előzmény: cINC2 2005.12.03. 20:20
cINC2
#8 cINC2 [3764]
Elcoval lődd öket, akkor szinte soha nem tudnak elkapni. Az FPS nézet nagy előny.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: C_Joker 2005.12.03. 18:30
C_Joker
#7 C_Joker [1401]
Na,hallod. Ezzel soakt segitettel.Ugyanis ezt csinalom ameddig el nem fogy a potion-om.

Válasz erre

Előzmény: cINC2 2005.12.03. 13:14
cINC2
#6 cINC2 [3764]
Üss, gyógyíts, üss, gyógyíts, stb.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: C_Joker 2005.12.03. 12:48
C_Joker
#5 C_Joker [1401]
Elakadtam amikor a "nagy pókot" kellet megölni.Na azután a sötét világban a második harcnál ahol kurva sok szörny van ott mindig kinyirnak. HELP

Válasz erre

C_Joker
#4 C_Joker [1401]
Ja, nekem is onnan van meg.

Válasz erre

Előzmény: tibi6893 2005.12.02. 15:30
tibi6893
#3 tibi6893 [4981]
képek alapján....KKKKÚÚÚLLL!
lehet megveszem!sőt a gémsztárhoz e a tejjes gém!

Válasz erre

cINC2
#2 cINC2 [3764]
Jó kis game, ma végig is vittem. Bár kicsit meglepett, hogy olyan hirtelen vége lett.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat