Fórum » Beszélgetés a játékokról
Panzers Előzetes
Üdv.
zsoo
De sajna az én vasam csak ólomelemként hörög.
Nem bírja a PANZERSt a kis "drága",
Én meg nem veszek gépet, mert drága.
Már Hitman is lassú rajta, kinek keze mint a villám,
De a pocsék vasam miatt búsúlhatok méginkább a Villán.
Versem befejezem mert remeg kettes kezem,
És a vasamat inkább remek ACÉLLÁ verem.
Jogdíjakról később
<none>
Persze, tudom-tudom. Nem kötelező megvenni.

tetszettek a kis videok, meg az, hogy ha a katonáim házakból tüzelnek, akkor szépen odamennek az ablakokhoz és onnan lőnek.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
Ilyenekbe baromság belekötni.
Pl ki tud úgy létrát mászni hogy mindkét kezével a fegyvert fogja.
(szinte minden fps-ben így van.)
Ha valódi háborút akarsz menj ki irakba.
az uszas nem sport,az ember azert uszik ,hogy meg ne fulladjon
De szerintem nem is annak a közönségnek készül...
Persze ettől még kiváló játék lehet (remélem lesz is)
Üdv.
zsoo
Itt mutogaták hogy erősen számít hogy hogy éri a páncélzatott a lövedék, de majd meglátjuk még... A demot lassúnettemmel nem töltöm le, de amugy is nem soká jelenek meg újságok, cdkel...
Azért én még remélem hogy JÓ lesz a gém.

Villers-Bocages, 1944
Stormregion fejlesztök figyelem:" mindenki azt mondja idegesítő a repülő fogaskerekek "
Azonnal tessék megváltoztatni!!
Mikor jelenik meg?

1945.Február.14 Drezda
Igen ezzel Én is egyetértek - ott jópofa dolog volt (még tetszett is) - de ha ez egy II.-vhás játékban is így lesz, kicsit mit mondjak "zavaró".
Üdv.
zsoo
Magában a játékban lesznek Párducok, és Tigrisek (királytigrist nem tudom) , ezt csak onnan sejtem hogy 1-2 screenshot-on vannak. (igaz akkor amikor szovjet, vagy amcsikkal van a gamer)
Azaz lehet hogy csak ellenfélként lesz Párduc vagy Tigris

Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Tehát:
nincs Tiger
nincs Panther
nincs Tiger II ?
Azért ez coorvára nem lenne vicces!
Egy aknavetős raj legalább 3-4 emberből áll, az is EGY aknavetőt kezel. 
Combat Mission után minden stratégia arcade már bocs
Hát, én a puskákkal elégedett vagyok hiszen stratégia nem FPS elég annyi hogy nem néz ki pecabotnak, sőt az is nagy szám stratégiában hogy van vér
A lőszer és fogaskerék a Swine öröksége, sztem is változtatni kéne a kinézeten vagy ilyesmi mert tényleg nem illik bele!!
Nekem egyedül a hangok nem tetszenek főleg a tankoké :C (remélem változni fog)
Ezen kivül nekem tetszett minden, XP fejlődés rendben van.
Legjobban a Mortar egység jött be, 3 szintig feltuningoltam de sajna nem értem el a 4es szinten 6000ből 5974 volt meg
Pedig igy is +8,5öt adott hozzá a sebzéshez...
Jó lesz ez sztem
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
De szép. Igaz engem már nem elégít ki a "páncélosok állva(!) lövik egymást 5-10 méterről" jelenség, meg a HP alapú sebzés. A Combat Mission után ez abszurd egy picit. De azért nem lesz rossz a gamma, val'szeg kipróbálom majd a full verziót is.
Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
Amúgy most tőtöm a demo-t.
Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

1945.Február.14 Drezda

1945.Február.14 Drezda
De én itt elsősorban a készítők véleményére lennék kiváncsi.
Jó lenne, ha benézne ide valaki!!!
Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
1945.Február.14 Drezda
Akkor meg azt is mondd, hogy TELJESEN le lehet kamerával menni talajszintre, egyenként irányíthatóak a menscönök, stb. 
sziasztok!
Wartime Command-ot nem lehet egy kalap alá hozni a Panzers-sel!
Wartime Command :gagyi Ai,szörnyű játékmenet,rossz irányitás mi kell még ,hogy el tudjon tűnni a süllyesztőben!


1945.Február.14 Drezda
Kiváncsi lennék, mi a véleményetek a Wartime Command nevű játékról?!
Mert azt hiszem komoly vetélytársnak mondhatjuk...
Habár nem szívesen mondok ilyet, mert azért nekem is haza húz a szívem, de a képeket elnézve úgy tűnik, külsőre verni fogja a Panzers-t. Mit gondoltok?
Üdv!
Petyo
Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
jól értem, mikor elfoglalsz egy épületet, akkor mutat jelenteket, hogy egy katona felugrik az asztalra meg ilyesmi? Meg ikon fogja mutatni, ha a katonáid motor, vagy lépés zajokat hall?
meg azt is jól értem, hogy a németekkel csak Lengyelo.-tól sztálingrádig lehet lenni? na ezt remélem nem értem jól. Ardennek meg ilyesmi nem lenne bele rossz a németek oldalán.
Csak lenne már valami...
Ha jól tudom (nem vagyok benne biztos) - de pont a fent említett játék átdolgozott grafikus motorja fogja vezényelni ezt a játékot is.
Üdv.
zsoo
Bízom benne, hogy tényleg jóóóó lessz!
Üdv.
zsoo
Kössz az infót....
megnézem
Üdv.
zsoo
"facts do not cease to exist because they are ignored." - aldous huxley
Tehát nagyot kell szóljon (így, vagy úgy).
Hallott valaki valami infót ???
Üdv.
zsoo
A játékról úgy sem kapunk semmit információt.
Marad a feszült várakozás....!
Üdv.
zsoo
Pontosabban jó lenne már kézhez kapni -és ezt nem sürgetésképpen mondom- a demót!
De van egy olyan érzésem, ez is sokcsúszásos játék lesz :*(
Dugjunk pulykákat a homérumba!
Egy virtuális Kvízjátékban - mint kérdés szerepelek.
hehe...
Üdv.
zsoo
Tesztelik az "ellenfél" játékát - hogy mit lehet a sajátjukon javítani!
Üdv.
zsoo

Az MTI honlapján egy csomó hír van.
De ezzel a sz.... játékkal kapcsolatban semmi. Elrabolták a készítőket, ellopták a játékot, vagy mi van veletek? Írjatok mán valamit. Nincs pénz a kiadásra?
Csüngünk ajkaitokon, tényleg jó lenne ha valamit mondanátok, még az is kielégítő lenne, ha csak nyugtatnátok, hogy hamarosan...
Dugjunk pulykákat a homérumba!

hááát... nem is tudom....
XY úr, jelöljük meg a ... a C-t!

Dugjunk pulykákat a homérumba!
Vágó István:
Hogy bántják zsoot?
A:Megverik B:Kinyírják
C:Rottweilerek martaléka lesz D:Egyszerűen ráköpnek
Jól gondolja meg a Kedves játékos a válaszadást!
<none>

Nemsokára megjelenik....
És akkor majd össze lehet hasonlítani az A.vs.D -vel.
Szvsz addig még ne báncsuk Öket!
Üdv.

zsoo
azt a lapot megnéztem... Pfffffffffffffff... Arra csak ezt lehet írni...
NECSAK KÉPEKET, VAGY SZÖVEGET, HANEM VMI BŐVEBB DOLGOT IS ADJATOK!!!
Még a végén szívrohamot kapok...
>: (
<none>

AMD2500+, Asus A7N8x, 512Kingstone 400, GF4 TI4200 64Mb
"facts do not cease to exist because they are ignored." - aldous huxley

...és amerikát ki nem szarja le???....
Üdv.
zsoo
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]