Fórum » Beszélgetés a játékokról
S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky
"Számos forrás szerin mintegy két-három napja szivárgott ki a világhálóra a Clear Sky tavalyi E3-on bemutatott demója."
az egy egy éve készült valami, abból a végleges játékmenetre és AI-ra vonatkozó dolgokat leszűrni kicsit korai szerintem.
igaz, én szerettem a stalkert minden hülyeségével együtt és a linkelt kép hangulata is megfogott.
ja és ez biztos nem teljesen max grafika. mármint nem az, ami a véglegesben lesz, mert az a stukker baromi szarul néz ki, ez már a stalkerben is sokkal jobb textúrát kapott.
az egy egy éve készült valami, abból a végleges játékmenetre és AI-ra vonatkozó dolgokat leszűrni kicsit korai szerintem.
igaz, én szerettem a stalkert minden hülyeségével együtt és a linkelt kép hangulata is megfogott.
ja és ez biztos nem teljesen max grafika. mármint nem az, ami a véglegesben lesz, mert az a stukker baromi szarul néz ki, ez már a stalkerben is sokkal jobb textúrát kapott.
Csak ezt az egy képet csináltam, de szerintem elmondja...
Persze lehet, hogy civilizáltabb helyeken - városok, zárt részek - majd szebb is lehet.
Persze lehet, hogy civilizáltabb helyeken - városok, zárt részek - majd szebb is lehet.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
E3-as béta:
Még csak egy kis faluba jutottam el. Még mindig nem érdekes, ha fél tár fejlövést adsz az AI-nek. Ellenben ő kettőt ad, és fekszel. Graf szerintem idejétmúlt, én túl sok változást nem láttam, a fényeffekteken láthatóan javítottak. Mindent fullra téve szépen megy. Respawn simán megy még mindig. Messziről, távcsövessel kilövök mindenkit, mire odaérek, simán ott vannak a klónok.
Kiábrándító.
Még csak egy kis faluba jutottam el. Még mindig nem érdekes, ha fél tár fejlövést adsz az AI-nek. Ellenben ő kettőt ad, és fekszel. Graf szerintem idejétmúlt, én túl sok változást nem láttam, a fényeffekteken láthatóan javítottak. Mindent fullra téve szépen megy. Respawn simán megy még mindig. Messziről, távcsövessel kilövök mindenkit, mire odaérek, simán ott vannak a klónok.
Kiábrándító.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Ez olyan, mintha ez lenne a valódi S.T.A.L.K.E.R., ebbe az ígéretek alapján minden benne van, rohadt jó grafika (Shadow of Chernobylban is király), teljesen A-life által irányított MI, remélhetőleg járművek, az elődöt pedig mintha a folyamatos késések, határidők nem betartása miatt adták ki ("nesze bazzmeg itt a stalker, csak haggyatok már bégén hadd dolgozzunk nyugodtan"), és csak ebbe lesz benn minden, ami valóban kell az igazi S.T.A.L.K.E.R. élményhez.
Elolvastam az infót, de ez mi akar lenni e rész? egy teljesen teljes játék vagy kiegészítő?
megjelenés: tegyünk rá kb. 4 évet XD (remélem az előbbivel csak meggyorsulnak a fejlesztések) XD
megjelenés: tegyünk rá kb. 4 évet XD (remélem az előbbivel csak meggyorsulnak a fejlesztések) XD
Nem rossz és végre nem hihetetlenül szép graffal hitegetik az embereket. Van esély tényleg a 2008-as megjelenésre??? Egyébként már előre látom, hogy még 5x erősebb gép kell majd neki 

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Jijj jöhet, de remélem nem 2020 környékén kapjuk meg. Amúgy nem S.T.A.L.K.E.R?
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Frissült, végre kijött angolul is némi info, nem spanyol meg német lapokat kellett böngészni.
Érdekes, hogy az englishek mennyire későn figyeltek fel rá.
Érdekes, hogy az englishek mennyire későn figyeltek fel rá.Infó!
> Már alig várom. És remélem, hogy tényleg sok hibát kiküszöbölnek az új részben mert hát volt ám bug a Shadowban.
> Már alig várom. És remélem, hogy tényleg sok hibát kiküszöbölnek az új részben mert hát volt ám bug a Shadowban.
D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
