28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ferkonak

Yuber
#6 Yuber [4851]
Igen, a 2. résszel a mai napig szoktam játszani.
Mondjuk igazából nem vagyok egy nagy stratégia game fan, de ha van egy jó anyag, azt kipróbálom.

Egyébként miért? Elég ironikusan hangzik a kérdés.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2004.04.06. 16:24
nyomi
#5 nyomi [7258]
ezt komolyan mondod, hogy red alert a kedvenced???

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2004.04.06. 16:04
Yuber
#4 Yuber [4851]
Ezt bezárni? Biztosss nem.

Ferko még mielőtt megkérdeznéd, a Red Alert a kedvenc stratégiai játékom.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2004.04.06. 16:02
Yuber
#3 Yuber [4851]
Ezzel mit akartál üzenni?

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: Ferko 2004.04.06. 16:02
nyomi
#2 nyomi [7258]
okos Ferkoooooooooooooooooooooo... ügyes Ferkoooooooooooooooooooooooo... remélem Dino nem zárja be

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Ferko
#1 Ferko [828]

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat