28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek mi a kedvenc Ps2-es játéka?

Rohamoszti
#7 Rohamoszti [3802]
Spider-man 2, ha lenne működő ps2 emulátorom

Válasz erre

Feir
#6 Feir [947]
Ezek mind jó gamek. Nekem a:
Driv3er
Metal Gear Solid 2
az FFx-et nem ismerem.
Amúgy nem tudjátok honnan lehet letölteni PS2 gameeket?
(Ha nem akartok Warezolni küldjétek el ide:feir13@freemail.hu)

Válasz erre

vortób
#5 vortób [12314]
1., az nekem is az FFx
2., Metal Gear Solid 2
3., Spider-man2
Most az összes ps2es játékom tettem sorrendbe

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

The FF Master
#4 The FF Master [3394]
Hali!
Egyértelműen az FFX!

"..Soha nem gondoltam volna hogy elvesztem őt... A rabszolgájaként végeztem, tennem kell valamit."

Válasz erre

Feir
#3 Feir [947]
Az jó.(mármint a Metal)

Válasz erre

Gerico
#2 Gerico [1645]
Metal Gear Solid 2 a kedvenc. (mi más?) Unokatesómnak volt még, de asszem már eladta...de lehet csak kölcsönkérte a haverjától!

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: Feir 2004.10.03. 20:16
Feir
#1 Feir [947]
Itt azok jelentkezését várom akiknek van Ps2-jük v. emulátoruk.Szóval közülük kinek melyik a kedvence???(Nekem emulatorom van.)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat