28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords

fax
#16 fax [1525]
a gamestar-tól a bard's tale 90%-ot kapott szóval azt azé szivesen kipróbálnám

Válasz erre

gothmog
#15 gothmog [5162]
Mondjuk én inkább a Divine Divinity-t ajánlanám a Dungeon Siege helyett, ha akciódúsabb fantasy-t akar az ember. Ott legalább volt sztori, rengeteg humor, jópofa küldetések, remek zene (ez a tétel a Dungeon Siege-re is áll), jól kitalált játékvilág. Amolyan tökéletes keveréke volt a Diablo féle hentelésnek, és egy csapatnélküli, egyszemélyes Baldur's Gate-nek. A Beyond Divinity megvásárlásán éppen mostanában töröm a fejem (nálunk nem jött ki, és most már nem is fog szerintem (egy év eltelt a megjelenése óta)),csak az a baj, hogy kártyával kéne fizetni rendelésnél, én meg óckodom megadni a banki adataimat a neten. Sohasem lehet tudni...

A Dungeon Siege sajnos kb. 4-5 órányi "ez valami hihetetlen szuper" játékélmény után lassan átvált "az ilyen unalmas, szar játékkal régen játszottam utoljára" kiábrándító érzésbe. Csak azoknak ajánlanám, akik egyetlen értelmes sort sem akarnak olvasni játék közben, és attól a kifejezéstől, hogy "jó történet", vagy feláll a hátukon a szőr...

Endure. In enduring, grow strong.

Válasz erre

Előzmény: riddick21 2005.06.03. 12:15
riddick21
#14 riddick21 [2647]
Ja, a Falloutok, tényleg. Na, azokat is végigtoltam, még a Tacticsot is!

Nem, dehogy játszottam végig. Kb. másfél órát szenvedtem az elején, de szó szerint. Játszhatatlan. Néha ultrakönnyű, néha ultranehéz, de teljesen ésszerűtlenül. Pl. lenyomtam egy csapat goblint+3 tolvajt kb. 2 perc alatt, alig sérültem. Aztán jött 2 farkas, azokat is megöltem. Erre jött 1(!!!) farkas, ami 2 harapással megölt. Értelme? Nincs.

"Jeti, add ide a bőröd!"

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.03. 12:18
Ödön
#13 Ödön [1189]
a demójával játszottam, bár eléggé szaggatott, azért voltam kíváncsi rá. a demóban mit kell csinálni pontosan, mert még nem sikerült rájönnöm.

Válasz erre

Előzmény: gothmog 2005.06.03. 12:14
fax
#12 fax [1525]
Köszi az infót tesó

Válasz erre

Ödön
#11 Ödön [1189]
végigjátszottad vagy előbb meguntad?
a nagy elődök közül ott vannak még a falloutok is.

Válasz erre

Előzmény: riddick21 2005.06.03. 12:15
riddick21
#10 riddick21 [2647]
Az a Bard's Tale, hát az akkora egy fos, hogy nem találtam rá szavakat. Asszem az év eddigi legnagyobb csalódása, egyszerűen kritikán aluli szardarab. Műfajának megcsúfolása. Mondom, akinek "action-RPG" kell, az feküdjön rá a Dungeon Siege-re. Nem nagy szám, de ha bejön, elég sokáig el lehetsz vele. Kb. 25-30 óra a játékideje, ha mindent bejársz+a kiegészítő is legalább 10 óra.

"Jeti, add ide a bőröd!"

Válasz erre

Előzmény: gothmog 2005.06.03. 12:14
riddick21
#9 riddick21 [2647]
semmiképpen: ha szerepjáték kell, akkor válaszd a nagyokat: Baldur's Gate, Morrowind, Arcanum

ha akciójáték kell a témából, akkor: Dungeon Siege+kiegészítője

Esetleg: Divine Divity, Beyond Divinity, Diablo I-II, stb...

De ezt semmiképpen. Botrányszar. Pedig vártam és pozitívan ültem be elé.

"Jeti, add ide a bőröd!"

Válasz erre

Előzmény: fax 2005.06.03. 12:11
gothmog
#8 gothmog [5162]
Gondolom nem sokat változtattak a demohoz képest...
Mondjuk nem véletlen, hogy 70% fölötti értékelést még nem igen találtam a neten (egy helyen adtak 72% körül), sőt, volt olyan neves játékportál, ahol - tekintettel a játék egyik-másik erényére - 5/10-et adtak neki, de különben még annyit sem akartak elsőre. Mindenestre amikor utoljára felnéztem a gamerankings-ra, még 5,5/10 körül állt. Szerintem nem is érdemel többet...

CRPG fronton szánalmas az idei év! Csak CRPG-nek nevezett csihi-puhi akció játékok jönnek ki (Bard's Tale, Dungeon Lords, Sacred kiegészítő...), ráadásul a szarabbik fajtából!

Endure. In enduring, grow strong.

Válasz erre

Előzmény: riddick21 2005.06.03. 12:03
fax
#7 fax [1525]
nem éri meg?

Válasz erre

riddick21
#6 riddick21 [2647]
parancsolj. ha van még kérdés, akkor gyorsan, mert lépek le.

"Jeti, add ide a bőröd!"

Válasz erre

Előzmény: fax 2005.06.03. 12:08
fax
#5 fax [1525]
ja pontosabban?

Válasz erre

riddick21
#4 riddick21 [2647]
nézhető grafika, gagyi irányítás (átláthatatlan arcade harc), katasztrofális mennyiségű, nagyon látványos bug.
Sztori nincs, skillrendszer átlagos diablo koppintás.
Rosszul belőtt nehézségi fok.

"Jeti, add ide a bőröd!"

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.03. 12:05
Ödön
#3 Ödön [1189]
pontosabban?

Válasz erre

Előzmény: riddick21 2005.06.03. 12:03
riddick21
#2 riddick21 [2647]
fos

"Jeti, add ide a bőröd!"

Válasz erre

Előzmény: fax 2005.06.03. 11:48
fax
#1 fax [1525]
nos ilyen topicot még nem találtam ebbe részlegbe mien a játék?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat