28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters

Darfe
#181 Darfe [35]
Hát mér kérded hogy meg lehet e csinálni?
Bemész,megpróbálod ésha nem sikerül visszatöltötd azt kész...
Marketplaces embernél van kaja!

Válasz erre

Előzmény: fax 2005.08.27. 23:24
fax
#180 fax [1525]
nincs kajabolt valahol?

Válasz erre

fax
#179 fax [1525]
mivan vele?

Válasz erre

Darfe
#178 Darfe [35]
Halottál már a mentés/töltés variácioról?

Válasz erre

Előzmény: fax 2005.08.27. 23:07
fax
#177 fax [1525]
na van 1 nehéz rész az oakvile-i tengerpartról van 1 barlang ott 1 kis lopakodás be a nagykapun és ott 5 csomagot kell öszeszedni ládákból de hemzseg a környék a banditáktól és fél életem van vágjátok?meg lehet csinálni?

Válasz erre

vortób
#176 vortób [12314]
Menő ez a játék, most lettem hero. Csak az baj hogy nem tudtam sokat játszani még, holnap viszont sejtéseim szerint egésznap ez megy majd. A grafikája pedig olyan szép hogy még a GuildWarst is üti, pedig azért azt nehéz!!!

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Matykó mester
#175 Matykó mester [2255]
Mi az alap gépigény?Jobb mint a KotOR?

"Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!"

Válasz erre

THE ALVINIST
#174 THE ALVINIST [63]
3 mp?? boxon 50-60 mp. mucius zsir neked.: D

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

mucius
#173 mucius [10106]
fasza kis játék ez. nyírjátok kopaszra a srácot és serif bajszot neki. ez jön be a nőknél (de tényleg). nem elég ha az 5-t nyomogatod, mert ráunnak, kell neki ajándék, abból is pár féle, változatoság nagyon fontos. most keresek eljegyzési gyűrűt a fodrászcsajnak. remélem mire visszaérek vele, nem változnak meg az érzései. az a jó, hogy egyszer már találtam boltban de nem vettem meg, mert akkor még nem tudtam, hogy mire jó. ugyanez van most az ásóval. elvileg van a oakvile-ben ásó a boltban csak én nem találom, pedig kéne a ghostos questhez.

az tényleg gáz, hogy néhol teniszpálya nagyságú területenként tölt (mondjuk 3mp-ig)

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

VodevilX
#172 VodevilX [11345]
AMD Athlon XP 2000+ és ez a baj proci igényes
1 giga ram
6800 (LE volt de felhuztam 6800 fölé picivel)
és nem bírja maxon
azt vettem észre hogy minden játékhoz már egy 3000+os proci kell mer a kártya csak megjeleníti a dolgokat de a proci ugyanannyira fontos

az a bajom hogy nemtom jó legyek e vagy rossz meg hogy micsináljak

még csak nézegetem a lehetőségeket közbe meg questeket csinálgatok ... de nem akrom hogy vége legyen
az a bajo kicsi a világ és sokat tölt
mármint minden kis térkép darabot betölt
lehetne pl 2-kétésfélszer nagyobb a világ ugy hogy nem kell tölteni meg ha még ló lenne benne akkor ez lenne a játéktörténelem 3 legjobb játéka közül az egyik

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Darfe 2005.08.27. 19:40
THE ALVINIST
#171 THE ALVINIST [63]
hy 4ŁŁ nekem boxon wan a grafika elég genya de legalább fut faxán. mibe kül. a pc-s werzio a boxostol?

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

Darfe
#170 Darfe [35]
Jah egyébként megy a game 1024ben maxon majnem minden!
Konfigom:
9600XT
Amd Athlon XP 3000+
1536 ram
40 giga winyó
Sztem ha nem lenne ramom akkor még 800*600ban is akadozna...
Akinek nem megy úgy a játék ahogy eltervezte az szerezzen be egy kevés ramot az csodát fog művelni!

Válasz erre

Előzmény: Darfe 2005.08.27. 19:37
Darfe
#169 Darfe [35]
Nah.
Felnőttem,gazdag lettem (van 1k aranyom) és van lightningom
Eddig a véleményem,hogy nagyon szupin eltalálták a játékot,csakha nem lenne kötve a terep ilyen kotor szinten akkor tényleg überelne pár cuccost!
Csajozásból mégcsak annyit siekrült kizugerálni hogy odállok elé és nyomogatom az 5öst azt vagy bejövök neki vagy nem...
Nemtom ez végig ilyen hogy csak nyomogatom a gombot azt boldog lehetek hogy valaki szeret,vagy elvihetem vacsorálni meg házam is lehet meg összeköltözünk meg ilyenek?

Válasz erre

VodevilX
#168 VodevilX [11345]
nekem 1024ben van most és minden minimumon kivéve 2 effektes cumót amit eggyel fentebb kapcsoltam és így jól megy
nekem pedig tökre bejönt a grafika attól hogy meseszerű nagyon jól oldották meg, elég hangulatos lett a játék
nem hiába vártam ;D

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

mucius
#167 mucius [10106]
hja meg a gépigény. hát elég mókás hogy minimumra le kell venni a dolgokat hogy jól fusson.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

mucius
#166 mucius [10106]
eléggé meseszerű ez a játék. Azt hittem vmivel komolyabb hangvételű lessz. Nem baj, azért gyűrjük még egy kicsit, hátha alakul.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

gabosh
#165 gabosh [5142]
Na eleg az offbol innkabb menj csetre ugy ott jobb mert itt csak offolunk.

Válasz erre

gabosh
#164 gabosh [5142]
Az enhaverom se szereti sourcot de hat ez van.
A csaj meg tokmind1 nem?

Válasz erre

Előzmény: THE ALVINIST 2005.08.27. 15:20
THE ALVINIST
#163 THE ALVINIST [63]
amugy wan csajotok ? csak h ennyire ráértek.

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

THE ALVINIST
#162 THE ALVINIST [63]
én source de hawerom utájja ugyhogy 1.6 is soxor befigyel

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

gabosh
#161 gabosh [5142]
En neha.
Egyebkent meik fajtaval cs zel Alvinist?En source.

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.08.27. 15:18
THE ALVINIST
#160 THE ALVINIST [63]
nemwok sértődős ja cs-zgetek

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

mucius
#159 mucius [10106]
én ilyen cukros szarokat nem iszom.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2005.08.27. 14:28
gabosh
#158 gabosh [5142]
Te is cszel?

Válasz erre

Előzmény: THE ALVINIST 2005.08.27. 15:16
gabosh
#157 gabosh [5142]
Azert ez nem chat.Majd kesobb talan elmondom de meg azert nemvagyunk "puszipajtasok".
Mind1 az hogy ki hollakik.Ezen az uzin ne sertodj be veletlen se.

Válasz erre

Előzmény: THE ALVINIST 2005.08.27. 15:12
THE ALVINIST
#156 THE ALVINIST [63]
látom baxtok hozzászolni na mentem cs-zni szewasztok

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

THE ALVINIST
#155 THE ALVINIST [63]
amugy hol laxtok?

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

gabosh
#154 gabosh [5142]
Vortrob tetszik a game?

Válasz erre

vortób
#153 vortób [12314]
20 hozzászólása nem baxtatlak titeket.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

THE ALVINIST
#152 THE ALVINIST [63]
na én akarom lezárni a themet én keztem a baszlatást wagy vortób itt fejezzük be.

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

gabosh
#151 gabosh [5142]
Az utso uzimmel lezartam a dumat.Gondolkodj rajta bar ha jo neked igy akkor nekem is hogy fele uzink "basz****asokbol" all".

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.08.27. 14:55
vortób
#150 vortób [12314]
Eddig még forumon sose huztam fel magam(1 eset kivételével, de az más ügy), csak szépen leírom a véleményem mindenről.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: THE ALVINIST 2005.08.27. 14:56
THE ALVINIST
#149 THE ALVINIST [63]
egyébként most a baszogatásokkal lett tele a fable forum de mind1 mék wissza gammálni.

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

THE ALVINIST
#148 THE ALVINIST [63]
én lezártam a témát vortób remélem most ezen nempörögté fel agyilag ha igen akko + bocs

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

vortób
#147 vortób [12314]
Attól még nem megy el gyorsabban az üzenet akkor se.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: THE ALVINIST 2005.08.27. 14:53
gabosh
#146 gabosh [5142]
Szoval en mindenkivel joban akarok lenni bar ez ugyse fog sikerulni szoval "kozotttunk is marad a feszultseg."

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.08.27. 14:52
THE ALVINIST
#145 THE ALVINIST [63]
bocs szar a netem

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

vortób
#144 vortób [12314]
Nincs, de csak egyszer kell rákatintani az ok-gombra, te és a forumozó társaid érdekében.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: THE ALVINIST 2005.08.27. 14:51
THE ALVINIST
#143 THE ALVINIST [63]
A fable-ban wan multi de csak boxon egyebkent mind1

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

THE ALVINIST
#142 THE ALVINIST [63]
A fable-ban wan multi de csak boxon egyebkent mind1

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

THE ALVINIST
#141 THE ALVINIST [63]
A fable-ban wan multi de csak boxon egyebkent mind1

PUNK' NOT DEAD

Válasz erre

VodevilX
#140 VodevilX [11345]
tom csak egy pillanata megfordult a fejemben hogy mi király lenne felváltva rugdosni a tyúkokat

sebaj
egy játék van amiből nagyon hiányzik az pedig nem más mint a Pirates!

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

gabosh
#139 gabosh [5142]
+ en senkivel sem szeretek rosszba lenni.

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.08.27. 14:46
gabosh
#138 gabosh [5142]
Nemtalalt, 14 multam 2 honappal.
Figyelj most leszarom azt hogy itt osztod a fejem.Attol meg ugyis ittleszel es en is itleszek.Most nemtom felfogni hogy mire jo az hogy szetosztod a masikat aztan o teged es igy lesz sok leveled.Inkabb normalisan megoldani a dolgokat.

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.08.27. 14:45
vortób
#137 vortób [12314]
CRPGben általában nem szokott multi lenni, sajna

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2005.08.27. 14:44
vortób
#136 vortób [12314]
Akarom mondani 14 2 hónapmúlva.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.08.27. 14:45
vortób
#135 vortób [12314]
Tisztellek téged mert még az anyázásaim miatt nem vetted észre hogy nagyon nem tetszik a képed...amugy előbb még 13at mondtál 2 hónap múlva nem?

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2005.08.27. 14:42
VodevilX
#134 VodevilX [11345]
jó akkor a 17 évemmel én vagyok itt a rangidős
de én meg leszarom inkább jáccatok és sírjatok mer nincs a játékban multi :

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

gabosh
#133 gabosh [5142]
Mar nemazert mondom de 16,14 nemsok.2ev...
Alvinist, Azert valamien szinten "tiszteld" vortóbot.
De te is minkeet.

Válasz erre

vortób
#132 vortób [12314]
Én csak annak szólok be aki megérdemli, te közéjük tartozzól.
Igaza van VodevilXnek hagyjuk a témát, úgy is lejött a game...

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: THE ALVINIST 2005.08.27. 14:40

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat