28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4

szanci
#1 szanci [3]
SZiasztok! Volna 1 kis problémám felbontásügyileg. Nekem olyan (szar) monitorom van ami csak 800x600ast tud. Namost feltelepitetem a játékot de nem hajlandó csak nagyobb felbontásban elindulni. Hogyan (hol?)tudnám még az inditás előtt beállitani, hogy lássak is valamit????Please HELPME!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat