Fórum » Beszélgetés a játékokról
Panzers Előzetes
Én nem vagyok nagy rts fan -egyszer ültem le egy ilyen elé nem telt bele 2 perc még el sem indultam az egységeimmel máris szanaszéllyel lőttek.Viszont a swine-t végignyomtam mivel itt azért szabadon lehet gondolkodni(a játék leállítható)
Szerintem ebben alkottak a legnagyobbat a stormregionos skacok.Nem igaz ,hogy még senkinek sem jutott ez eszébe.
A panzers szerintem tuti lesz.
Hajrá
Nem vagyok biztos benne de sztem a CDV fogja kiadni...
Mégis melyik kiadó bukik a VH-s játékokra???
Hát a CDV...
<none>
Te sem pártoltál át a Guru klónokhoz???
<none>
A páják közti mentés hiánya a kiadó kérése volt. Ha olyan AI-t raktak volna be, mint ami a gépnek lett volna az AI fellülbírálások miatt egy nagy káosz lett volna az egész. -- mellesleg megjegyeznék két dolgot: 1: A Commandos-ból indultak ki, amiben szintúgy nem lőnek vissza; 2: Megjelent egy patch, amiben már visszalőnek --
Meg még jó pár dologgal kapcsolatban: Miverl a kiadó akarta úgy, hogy karácsonyra megjelenjen, ezért ennyit lehetet kihozni belőle. A játékot nem fejlesztették még egy éve sem. Mindössze a Haegemonia grafikus motorja ált rendelkezése (amit persze alapossan át kellet dolgozni) és kész. A Panzers készítésének idejéből még kb annyi idő van hátra [ha jól emléxem év vége a megjelenés.] mint ammennyi ideig a platoont fejlesztették.
Meg az újság összehasonlításképpen azt említi, hogy az Age of Mithology-nál csak a tesztelésre több idő volt, mint a platoon fejlesztésére.
Meg még sorolhatnám, de nem akarom leírni, nehogy gond legyen belőle. Ha valakit érdeke, akkor: Gamer Magazin. 2003/01. 34. oldal.
A Stormregionnak van még ideje fejleszteni még. Szóval további jó munkát a Panzers fejlesztéséhez!
Valószínű, hogy a Panzerst a CDV fogja kiadni...
<none>
DE lenne egy kérdésem.Valmelyik újságban szerepelt egy kép egy kis könnyü harckocsiról. 2 személyesnek látszott és a képen olyan volt mintha csak állni lehetne benne. Tudja valaki, hogy mi volt a neve, kik gyártották ill fog e ténylegesen szerepelni a játékban? Na jó ez több volt egy kérdésnél. A többi 14333 kérdést majd később
Nem oly eredeti mint Nyúl vs. Disznó, de van...
<none>
Sonic boom babieee!
És ha valóban a kiadó hibája, akkor talán még a Blizzardot is elverhetik...
<none>

Ha Nácik káromkodnak
az Angolok pökhendik
És a Szovjetek Kárognak akkor minden jó...
<none>
Remélem, hamarosan vége lesz ennek a Tipp-Tár készítő ragálynak...
<none>
Ha esetleg még mindig nem menne, akkor még vannak tippjeim!!!
<none>
Bocs Pyton, de hát a neved...
Különben meg bevallom én is kaphatnék ilyen átnevezéseket...
<none>
És minden segítségre áhítozó!
Megnyílt TippTáram S.W.I.N.E.-nal kapcsolatban!!!
Megpróbálok mindenben segíteni!!!
<none>
<none>
A sarokban legyen egy tank:
-Távcsővel
-Extra páncélzattal
-X
Ez azért kell mert mindig a Sarkon lévő egységet próbálják először kinyiffantani...
A magányos tankot elvontatod és feltöltöd mindennel és hadba állítod...
A templom mindenképp bombázást kap...
<none>
De ez nem biztos, lehet, hogy tanultak vmit a S.W.I.N.E.-nal kapcsolatban...
A tuti ellenszer:
Hipnózis:
Napi 100 alkalommal mondd el:
A Brit, Orosz, Német harckocsik ugyanazok!!!
<none>
egy parancsnoki járművet meg elrejtesz 2 fa közé!!!
<none>
(ott vagyok a gépemen Disznó szörny pilótájának ruhájában)
PrasCo!!!
a dolog egyszerű!!!
A zászlónál kell összegyűlni!!!
Az egydül lévő tankhoz szállíts egy vontatót!!!
A 2 tank+löveggel meg el tudsz húzni!
A magányos páncélautót pedig vontasd el a helyére pedig egy földbeásott Tank!!!
A zászlónál Tankokkal szépen bezársz 90 fokot...
mögöttük lövegeket állítasz hercba a tankok mögött pedig gépágyús páncélautók a tartalékok!!!
Pluszba rakj le egy csomó aknát a répaszobor közelébe!!!
<none>
Sonic boom babieee!
Vagy te is Stormregion-tag vagy?

Sonic boom babieee!

Aztán a harci értékek különbözzenek!!!
Főtípus egyezhet:
Frontágyús tankja, Overágyús tankja, Rakétavetős tankja minden országnak lehet, csak az értékek különbözzenek!!!
<none>
ÉLJEN A PANZERS!!!
<none>
A hidegvérűek Matildája???
Írjatok kicsit az egységekről!!!
<none>
De muszály, ha ez az igazság!
((Monster LOL!!!
))Sonic boom babieee!
Legyetek szívesek mellőzni más játékok indokolatlan durva kritizálását, ezen oldalakon!
Előre is köszönöm!
Maci
A platoon egy rakás SZAR!!!! NEM LŐNEK a katonák!!!!!
Sonic boom babieee!
Ütök kettőt, rúgok négyet, hivhatod a száznégyet!
Hajrá Stormregion!!!
Ütök kettőt, rúgok négyet, hivhatod a száznégyet!
Sonic boom babieee!
I don't want you back!!!
Realisztikus lesz vagy sem?! Ha igen akkor nem ez lesz az első ilyen rts? Ami realisztikus? Mert én ilyenről még nem hallottam.
Környezeti adottságok fugnak számítani? Domborzat? Időjárás? stb.
És tényleg milyen konfig kell(nagyából
a megfelelő futtatáshoz?No other way but down!
Kb. hány küldetés lesz benne?
Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W
Kb. hány küldetés lesz benne?
Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W
Lesznek speciális magyar egységek, illetve pályák?
Szép nagy poligon kavalkád lesz majd...
"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."
"..Na csá gyíkok Én leléptem, nekem a beszélő szar már egy kicsit sok..." Erik Cartman South Park
"itt megállunk és készítünk pár képet
""Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Egyedül vagyok, pedig mindenki itt van aki számít rám...
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]