28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

ssj_vegeta
#582 ssj_vegeta [162]
Üdv.
Tegnap egy ismerősömnek bekötötték a netet, és arra kértek, hogy rakjaj fel valami programot ami kiszűri a szexoldalakat, vagyin nem engedi megnyitni. Esetleg csak jelszóval. Kérdésem létezik ilyen program? Ha igen akkor feltétlen írjatok!


THX

...Vegeta a világ egyik legerősebbre megalkotott figurája az emberi képzeletnek, Goku az első...

Válasz erre

KisCsirkee
#581 KisCsirkee [16989]
qurvajóóó

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Miking 2006.10.05. 20:08
Mattmaster
#580 Mattmaster [9513]
IIIIIIII Ezt kitesszuk faliujsagra

Válasz erre

Előzmény: Miking 2006.10.05. 20:08
Miking
#579 Miking [959]
http://www.roma.atw.hu/

Válasz erre

szbszig
#578 szbszig [33649]
Először azt hittem, hogy komoly játékborítók, és meg se néztem, csak amikor a többiek írták, hogy jó...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: thq5 2006.09.29. 14:51
Sturmgewehr
#577 Sturmgewehr [7161]
ez tényleg marha jó

Válasz erre

Előzmény: thq5 2006.09.29. 14:51
TcG|Rommel|Hun
#576 TcG|Rommel|Hun [10536]
Ez naggggyon naaaaaaaaagy.

Válasz erre

Előzmény: thq5 2006.09.29. 14:51
thq5
#575 thq5 [727]
Játék borítók

Válasz erre

@Slider@
#574 @Slider@ [3121]
Találtam egy magyar nyelvű(mondjuk nem sok szöveg van benne) Ha lf-Life 2 Episode One bemutatót. Power Point kell hozzá. Aki nem ismeri a játékot az talál benne némi infót, meg sok képet. Egy önkicsomagoló exe-ben van.


ITT a link


Lent a "Download for free with FileFactory Basic" szövegre kattintva tudjátok leszedni.

Válasz erre

MagicMoment
#573 MagicMoment [17778]
lehet a viccek topicba kellett volna linkelni. de raj nagyon

Válasz erre

csuvi
#572 csuvi [5613]
ősrégi, de még mindig nagyon ütős. két másik kedvencem a hörcsög a mikróban, meg a béka a turmixgépben

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.09.26. 18:50
Samu G
#571 Samu G [3933]
srác a hegyről

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Válasz erre

Silent
#570 Silent [15516]
bazz a golyói, áááá

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.09.26. 18:50
Sturmgewehr
#569 Sturmgewehr [7161]
OMFG, ez nagyon beteg JoeCartoontól nem is várnék mást.

Válasz erre

szbszig
#568 szbszig [33649]
Javaslom, hogy ezek után minden 404-es hibát írjunk át "Ezt elkúrtad."-hibára.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Miking 2006.09.25. 21:33
Miking
#567 Miking [959]
link

Válasz erre

Sturmgewehr
#566 Sturmgewehr [7161]
Miért, ezelőtt nem láttad a TV-ben a reklámot ?

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.09.24. 00:30
KisCsirkee
#565 KisCsirkee [16989]
Ez baromijó REspect kitalálónak

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.09.24. 00:46
Silent
#564 Silent [15516]
akkor ezt te...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.09.24. 00:43
Mattmaster
#563 Mattmaster [9513]
Szar a link

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.09.24. 00:41
Silent
#562 Silent [15516]
ezt nédd meg inkább
szvsz kurvajó. Szavakból építjük a fát. Lehet írni bele van képernyővédő is.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.09.24. 00:32
Mattmaster
#561 Mattmaster [9513]
Nema, en mar megneztem 30x, ez a legjobb video

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.09.24. 00:30
Silent
#560 Silent [15516]
úristen! a videón totá' szarul lettem, mer amikó` aza sárga szörnyike felnyitja a körmöt... Jesszu, kicsit erős volt. ááá

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.09.23. 21:24
Mattmaster
#559 Mattmaster [9513]
Jaj Ez denagy

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.09.23. 21:24
Silent
#558 Silent [15516]
Gratula az 1500. hsz -hez remélem, h még eléred a 10k -t is

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.09.23. 21:24
Sturmgewehr
#557 Sturmgewehr [7161]
Ásókás képernyővédő Töltsétek le, nagyon komoly, még hang is van alatta.

(amúgy 1500. hsz-em )

Válasz erre

Online 80'
#556 Online 80' [488]
Gyurcsány Zene


Naggyon lol!!!

4800+ X2 / 2*1024 / 2*7800 GTX / 4*250 GB Samsung/

Válasz erre

Sturmgewehr
#555 Sturmgewehr [7161]
upsz, bocs ezt nem így akartam kifejezni (mármint nem linkben)

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.09.20. 17:29
Sturmgewehr
#554 Sturmgewehr [7161]
(nem linkelek), kb annyi időt vesz igénybe, mintha beírnád blablabla

Válasz erre

Előzmény: Arthur Dent 2006.09.15. 16:45
VodevilX
#553 VodevilX [11345]
01.mp3

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Silent
#552 Silent [15516]
jóva mind1 ^^

lépek aludni. bye ^^

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.09.17. 01:55
szbszig
#551 szbszig [33649]
Igazából nem konkrétan csak neked címeztem, hanem mindenkinek, aki beszélt róla azóta, de végülis teljesen mindegy. Azért köszi.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.09.17. 01:51
Silent
#550 Silent [15516]
Na akkor módosítottam a hszt

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.09.17. 01:50
szbszig
#549 szbszig [33649]
Én is kb. 2 másodperc után rájöttem, de miért kellett lelőni a poént?

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.09.17. 01:44
Silent
#548 Silent [15516]
Erre rájöttem én is 2 mp után.

****HSZ MÓDOSÍTVA****

teccik most?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Attila88 2006.09.17. 01:25
Attila88
#547 Attila88 [7503]
senkinek nem tűnik fel,h loading-ot ír, de adatforgalom meg nincs?

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Válasz erre

Előzmény: Onyx srác 2006.09.16. 23:56
csuvi
#546 csuvi [5613]
csak ilyen várd ki a végét, míg megunod marhaság. én spec "ottfelejtettem" vagy 20 percre, és utána szimplán be is zártam. csak szbszig kommentje után esett le a dolog

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.09.17. 00:54
szbszig
#545 szbszig [33649]
Nyugi, semmi, garantálom neked, hogy semmi sem fog. Az olyan ijesztgetős animációkat én is rühellem.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.09.17. 00:54
Mattmaster
#544 Mattmaster [9513]
Ezuttal mi fog megijeszteni?

Válasz erre

Előzmény: Onyx srác 2006.09.16. 23:56
szbszig
#543 szbszig [33649]
Ja, király, próbáljátok ki!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Onyx srác 2006.09.16. 23:56
Onyx srác
#542 Onyx srác [572]
Tök fasza kis flash játék

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Arthur Dent
#541 Arthur Dent [1949]
Dog drink kutya üdítő

http://index.hu/homar/index.php?p=2775&more=1&c=1&tb=1&pb=1





(Nem linkelek.)

I seem to be having tremendous difficulty with my lifestyle.

Válasz erre

Silent
#540 Silent [15516]

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.09.09. 09:05
TEMI2002
#539 TEMI2002 [1]
Sziasztok!
Segítséget kérnék: Epszon D88- as nyomtatón kellene egy 180cm-es
bannert kinyomtatni. Van ötlet?
Köszi!

Válasz erre

csuvi
#538 csuvi [5613]
hát EZ beszarás!! internetes zenelejátszó, ami egy csomó számot ismer (magyarokat is !)

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Germinator
#537 Germinator [29908]
Uncyclopedia

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Sturmgewehr
#536 Sturmgewehr [7161]
A legújabb happy tree friends játék

Válasz erre

Sturmgewehr
#535 Sturmgewehr [7161]
Ez nagyon beteges.

Válasz erre

Sevores
#534 Sevores [5211]
Innen lopták

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.08.20. 15:08
Skorpio90
#533 Skorpio90 [5530]
Hehe, a többség szerintem rövidebben ismeri

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.09.04. 23:09

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat