28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

csuvi
#332 csuvi [5613]
elég egyszerű kis játék, mini rpg. fejlesztened kell a tulajdonságaidat, és az ellenfeleket abálni. majd meglátod. a regisztrációnál a megfelelő részhez ha beírod a nevem, megköszönöm. bár nem tudom az miért jó nekem, de hátha kapok pár littyó vért érte érdemes elolvasni a játékszabályt, és a fórumot is, hogy gyorsabban tudj fejlődni

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: asas01 2006.05.14. 20:34
asas01
#331 asas01 [12269]
Ez miféle amúgy? Lehet, hogy regezek, úgysincs semmi dolgom.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.05.14. 20:16
Germinator
#330 Germinator [29908]
ó a francba, pedig reménykedtem benne

csuvi: a részleteket majd e-mailben megbeszéljük

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: asas01 2006.05.14. 20:32
asas01
#329 asas01 [12269]
Van, de nem ingyér'. Nameg jelenleg illegális.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.05.14. 20:23
csuvi
#328 csuvi [5613]
egy táska pénzért bedurrantom neked a rakéta porszívómat

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.05.14. 20:23
Germinator
#327 Germinator [29908]
és pl olyan nincs, hogy "XY most szívta ki a f*szod?"

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Sturmgewehr
#326 Sturmgewehr [7161]
De a gerincvelőd még megvan.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.05.14. 20:18
Germinator
#325 Germinator [29908]
most már se agyam, se vérem, mi a szart fogok én így csinálni?

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.05.14. 20:16
csuvi
#324 csuvi [5613]
nah ezen felbuzdulva akinek vérét még nem szívta le a vámpírkám, plz kattintos IDE. köszi amúgy poén játék, olyan mint a hódító volt a kezdeti időkben

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Sturmgewehr
#323 Sturmgewehr [7161]
Hogy a 'csába gyűjtöttél ennyit ?

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2006.05.14. 13:43
Tyrn
#322 Tyrn [11406]
nyertél....CSALTÁL?

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2006.05.14. 15:31
kelkáposzta
#321 kelkáposzta [6439]
Köszönöm mindenkinek az agyát.. sikerült tyrn pajtit lehagyva, elöbb összegyűjtenem a 100 agyat xD
THX

tyrn te meg .I.. ..I.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2006.05.14. 13:43
kopé
#320 kopé [38449]
remélem nem tovább

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.14. 13:55
Sturmgewehr
#319 Sturmgewehr [7161]
Egy hétig fog tartani max...

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.05.14. 13:54
Barthezz
#318 Barthezz [54711]
Ez de beteg dolog már megint

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Tyrn 2006.05.14. 13:24
Germinator
#317 Germinator [29908]
látom reklámetikát te is tanultál de ez hazugság, nem szívhattad ki az agyam, az már tyrn-nél van... cöcö

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2006.05.14. 13:43
kelkáposzta
#316 kelkáposzta [6439]
18+ ^^

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

csuroach
#315 csuroach [4262]
Te nem vagy normális

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Előzmény: Tyrn 2006.05.14. 13:24
Tyrn
#314 Tyrn [11406]
kötelező

Válasz erre

Germinator
#313 Germinator [29908]
jó, nem kell mindenkinek szeretnie, és igazából én sem vagyok fanatikus, csak érdekel, meg szeretem is a filmeket, de azért felkeltette az érdeklődésem ez a "kis" lexikon

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.05.08. 13:25
Tamás82Bp
#312 Tamás82Bp [5650]
engem olyan szinten hidegen hagy ez a star wars világ,hogy nem is klikkelek a linkre

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.05.08. 11:22
Germinator
#311 Germinator [29908]
Wookieepedia

Aki ismeri a Wikipediát, annak a címe talán mond valamit, és aki ismeri azt a szót, hogy "wookiee", annak mégtöbbet: internetes Star Wars-lexikon, az összes élőlény, bolygó, jármű benne van, ami csak akár szóba került a filmekben, de nem csak a filmekben, hanem könyvekben, játékokban, rajzfilmekben, képregényekben. Star Wars-rajongóknak kötelező, és azoknak is, akik csak simán szeretik, mint én

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Onyx srác
#310 Onyx srác [572]
ÉS amit alul a commentekben írnak ...HUNGARY

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.05. 21:27
Silent
#309 Silent [15516]
60-70 -es évek
Háttérképek minden mennyiségben. Kúvajó

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Sturmgewehr
#308 Sturmgewehr [7161]
Az '56-os forradalom. De jó ezzel a kommentárral.

Válasz erre

Tamás82Bp
#307 Tamás82Bp [5650]
ezt már minden netező tag ismeri,nekem speciel az egyik kedvenc vidómmá nőtte ki magát
a másik amikor az öreg néni rábaszik egy hatalmasat a kis bevásárló kosarával egy vadi új fullos autóra.Azon is sírtam

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.05.05. 19:50
Sturmgewehr
#306 Sturmgewehr [7161]
2-3-szor már belinkelték a videók bármiről topicba.

Válasz erre

Előzmény: gabosh 2006.05.05. 19:50
gabosh
#305 gabosh [5142]
Remelem meg nemvolt..

Válasz erre

Sturmgewehr
#304 Sturmgewehr [7161]
Aztaqrva

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.05.05. 17:53
Tamás82Bp
#303 Tamás82Bp [5650]
ez mocsok jó!a 80 as évek slágereinek kis részletei!

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Tamás82Bp
#302 Tamás82Bp [5650]

**********************
várd ki a végét

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Silent 2006.04.25. 13:29
Silent
#301 Silent [15516]
öööö a barátnője...

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Onyx srác 2006.04.25. 11:51
Tamás82Bp
#300 Tamás82Bp [5650]
valamelyik blogos oldalról

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.25. 12:22
Tamás82Bp
#299 Tamás82Bp [5650]
már nem tudom

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Onyx srác 2006.04.25. 11:51
Onyx srác
#298 Onyx srác [572]
Lol, és erre hogyan találtál rá...?!?!

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.25. 08:46
csuvi
#297 csuvi [5613]
mit kapunk, ha nőt engedünk a tervezőasztalhoz..

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

csuvi
#296 csuvi [5613]
gondolom számtech házi, nekünk is kellett ilyet csinálni. bár a névválasztása eléggé félreérthető

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.25. 08:46
Tamás82Bp
#295 Tamás82Bp [5650]
ennyire loller oldalt talán még nem is láttam,vagy csak nem emléxem.borzalmas.

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Sturmgewehr
#294 Sturmgewehr [7161]
Vazzzzzz

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.21. 21:26
Tamás82Bp
#293 Tamás82Bp [5650]
az szép eredmény én 1 perc alatt végeztem 55 másodperc

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.04.21. 19:50
Tamás82Bp
#292 Tamás82Bp [5650]
elkerülni kell nem elkapni
(egyébként először én is azt hittem hogy gyűjteni kell,nem értettem mért lesz vége

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.21. 19:51
Germinator
#291 Germinator [29908]
egyébként a neoklasszicista világszemléletet ha összeegyeztetjük a borderline neurózisban szenvedő betegek agyalapi halmazeltéréseit ábrázoló grafikonnal, és ezt vetítjük ki az ornitológia keselyűmegfigyelő-ágazatának erősen eldramaturgizált interpolaritására, akkor az így kapott ábra kompatibilis azzal, hogy croisssantok esnek le a pék fejére?

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.21. 19:35
Sturmgewehr
#290 Sturmgewehr [7161]
Én már az elsőt se tudtam elkapni.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.04.21. 19:50
Germinator
#289 Germinator [29908]
1 perc 36 másodperc, azaz 96 másodperc

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.21. 19:35
Sturmgewehr
#288 Sturmgewehr [7161]
Ez de gagyi már.

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.21. 19:35
Sturmgewehr
#287 Sturmgewehr [7161]
Ja, ezt ismerem.

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.20. 21:40
Tamás82Bp
#286 Tamás82Bp [5650]
ki,hány másodpercet ér el?(annyira nem is könnyű,mint amilyennek látszik.)

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Tamás82Bp
#285 Tamás82Bp [5650]
vóráré
(aki még nem tudja a szövegét):_D

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

HunnernessKonge
#284 HunnernessKonge [5387]
háhá

Az alkohol öl, butít és savakkal aldehideket képez.

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2006.04.20. 14:02
MagicMoment
#283 MagicMoment [17778]
háhá

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat